اجتماعی ۱۴۰۳/۰۴/۱۴

مردی بجای پرنده، کودک همسایه را شکار کرد!

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری قاتل کودک ۹ساله برازجانی کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

مردی بجای پرنده، کودک همسایه را شکار کرد!

سرهنگ کارآگاه محمدرضا محمودیان، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری قاتل کودک ۹ساله برازجانی کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد و در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قتل کودک ۹ساله ای در شهر برازجان، بررسی موضوع و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی واستفاده از ظرفیت‌های اجتماعی قاتل را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با بیان اینکه «متهم در مواجهه با شواهد وقرائن به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد»، افزود: در این راستا پس از بازسازی صحنه جرم و تشکیل پرونده، متهم به مرجع قضایی معرفی واز آن طریق روانه زندان گردید.

سرهنگ کارآگاه محمدرضا محمودیان در پایان با اشاره به اینکه «صیانت از جان و مال مردم، خط قرمز پلیس است»، عنوان کرد: متهم علت وانگیزه خود از ارتکاب این جرم را سهوی اعلام کرد و بیان داشته مقتول از همسایگان بوده و من قصد عمدی در این خصوص نداشته‌ام و هنگامی که قصد شکار پرندگان با اسلحه تنفگ بادی را داشتم، ناخواسته مورد اصابت ساچمه قرار گرفته و فوت نموده است.

منبع: تابناک

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید