اجتماعی ۱۴۰۳/۰۳/۲۷

متخصص ارتوپد اینستاگرامی دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت از دستگیری فردی خبر داد که با معرفی خود به عنوان پزشک، به کار طبابت در حوزه تخصصی ارتوپدی مشغول کار بود.

متخصص ارتوپد اینستاگرامی دستگیر شد

قاضی حسنی‌نیا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت در استان کرمان بیان کرد: پس از دریافت گزارشی از سوی سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان مبنی بر تبلیغات پزشکی مشکوک یک فرد اهل ارومیه در این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت.

به گزارش خراسان، این مقام قضایی ادامه داد: این فرد جوان با دستور قضایی جلب و در تحقیقات اولیه مشخص شد میزان تحصیلات متهم مقطع راهنمایی است.

دادستان بافت اظهار کرد: این پزشک قلابی به اتهام جعل عناوین علمی و دخالت در امور پزشکی با صدور قرار تامین کیفری مناسب روانه زندان شده است.
تور آنتالیا هتل ۵ ستاره یوآل تخفیف ویژه تعداد بسیار محدود فقط ….؟

قاضی حسنی‌نیا خاطرنشان کرد: متهم با بیماران از طریق صفحه اینستاگرامش که متاسفانه دنبال‌کننده‌های زیادی نیز دارد، ارتباط برقرار و خود را پزشک متخصص معرفی می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت با اشاره به اینکه مدت فعالیت این فرد متقلب در این شهرستان طولانی نبوده و قبل از هرگونه اقدام گسترده‌ای بازداشت شده است، اضافه کرد: در این خصوص ۲ متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

سرهنگ آرامون فرمانده انتظامی بافت نیز بیان کرد: این فرد به اتهام طبابت در حوزه ارتوپدی بدون مدارک پزشکی و مداخله سودجویانه در امور پزشکی، با تحقیقات محلی و تخصصی نیرو‌های پلیس امنیت، دستگیر شد.

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید