۱۴۰۲/۰۲/۱۹

قدیمی دوج کوین بیدار شد

یکی از نهنگ‌های دوج کوین بعد از حدود ۱۰ سال دوباره فعال شده و ۵۵۰,۹۹۹ توکن دوج کوین به ارزش ۴۳,۵۰۰ دلار را به چند کیف پول ناشناس فرستاده است.

یکی از نهنگ‌های قدیمی دوج کوین که از اواخر ژانویه ۲۰۱۴ (دی ۱۳۹۲) فعالیت نمی‌کرده، در روز پنج‌شنبه دوباره فعال شده است. این نهنگ کم‌تر از دو ماه بعد راه‌اندازی این میم کوین غیرفعال شده است.

به‌ گزارش دیلی ‌هودل، داده‌های وال الرت (Whale Alert) نشان می‌دهد که یکی از نهنگ‌های دوج کوین بعد از حدود ۱۰ سال دوباره فعال شده و ۵۵۰,۹۹۹ توکن دوج کوین به ارزش ۴۳,۵۰۰ دلار را به چند کیف پول ناشناس فرستاده است.

ارزش توکن‌های جابه‌جا شده در سال ۲۰۱۴ حدود ۸۴۵ دلار بوده و هنگام انتقال آن‌ها، بیشتر از ۵,۰۰۰٪ رشد کرده است. در مه ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) که دوج‌ کوین در اوج قیمتی ۰.۷۳ دلار قرار داشته، قیمت این مقدار توکن به ۴۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسیده است.

داده‌های وب‌سایت بلاک‌چیر (Blockchair) نشان می‌دهد که نهنگ مذکور همچنان ۱,۰۰۵,۹۹۵ توکن دوج کوین به ارزش ۷۹,۰۰۰ دلار دارد.

گفتنی است که هنگام نگارش این خبر، قیمت دوج کوین در محدوده ۰.۰۸ دلار قرار داشته و در ۲۴ ساعت گذشته تغییر چندانی نداشته است.

وب‌سایت وال‌الرت تاکید کرده که چند نهنگ دیگر هم در روز پنج‌شنبه توکن‌های خود را جابه‌جا کرده‌اند. این نهنگ‌ها عبارت‌اند از:

۲۲,۴۱۰,۵۰۵ دوج‌ کوین به ارزش ۱.۷۸ میلیون دلار از یک کیف پول در صرافی بایننس به یک کیف پول ناشناس فرستاده شده است.
۱۴,۹۸۷,۶۱۸ دوج‌ کوین به ارزش ۱.۱۸ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس به یک کیف پول دیگر در صرافی بایننس فرستاده شده است.
۱۴,۹۵۶,۹۶۳ دوج‌ کوین به ارزش بیشتر از ۱.۱۷ میلیون دلار از یکی از ۲۰ کیف پول برتر این ارز دیجیتال به یک کیف پول ناشناس فرستاده شده است.
    ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ دوج کوین به ارزش بیشتر از ۱.۱۹ میلیون دلار بین دو کیف پول ناشناس جابه‌جا شده است

منبع:‌میهن بلاکچین

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید