سیاسی ۱۴۰۳/۰۲/۲۱

آیت الله نوری همدانی خطاب به رئیس جمهور:

آقای رئیسی! هر کجا قدم می‌گذارید مردم‌ از گرانی و سختی زندگی می‌گویند

آیت الله نوری همدانی خطاب به رئیس جمهور گفتند: امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است و هر کجا قدم می‌گذارید مردم‌ از گرانی و سختی زندگی می‌گویند.

آقای رئیسی! هر کجا قدم می‌گذارید مردم‌ از گرانی و سختی زندگی می‌گویند

شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله نوری همدانی توشت: ایشان صبح امروز جمعه در دیدار رئیس جمهور، ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه المعصومه (علیها السلام ) و آغاز دهه کرامت، از گزارش ایشان و خدمات انجام شده که‌ در گزارش بیان شده بود تشکر نموده و با بیان نکاتی از نهج‌البلاغه در باب خدمت به مردم اظهار داشتند: اینکه شما شبانه روز خدمت می‌کنید و با اخلاص در حال فعالیت هستید شکی نیست؛ اما امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است و هر کجا قدم می‌گذارید مردم‌ از گرانی و سختی زندگی می‌گویند. بر این اساس باید توجه کرد که همه فعالیت ها برای رفاه مردم‌ باشد، خصوصاً فرهنگ و اقتصاد؛ باور داشته باشیم ستون دین همین مردم هستند.

ایشان پایین بودن ارزش پول ملی را یک مشکل اساسی دانسته و گفتند: امیدوارم با تلاش شما که انصافا هم مشغول خدمت هستید و با سابقه ای که از شما سراغ دارم می دانم تلاش شما این است که این مشکلات را حل کنید و ما هم دعا می‌کنیم با همان اخلاص برای خدمت به نظام و انقلاب و مردم موفق باشید و این خدماتی که انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنید.

شایان ذکر است، در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گزارش جامعی از عملکرد و خدمات دولت بیان نمود و اظهار امیدواری کرد: ان شاءالله مشکلات باقی مانده حل خواهد شد.

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید