۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸

امام جمعه قم:

مردم با روحانیون گره خورده‌اند

امام جمعه قم گفت: یکی از دشمنی‌های بدخواهان نظام این است که روحانیت را ناکارآمد نشان دهند و ناکارآمدی‌ها را به روحانیت و ائمه جمعه نسبت دهند.

مردم با روحانیون گره خورده‌اند
سعیدی امام جمعه قم

به گزارش اصلاحات نیوز، گردهمایی ائمه جمعه استان قم روز گذشته با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی امام جمعه قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی استاندار قم و ائمه جمعه شهرهای مختلف استان قم در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
آقای سعیدی گفت: اگر کاری می خواهد انجام شود باید بامشورت ائمه جمعه آن منطقه باشد.
وی گفت: روحانیت برای مردم عزیز، محترم و دلسوز است و یکی از دشمنی‌های بدخواهان نظام این است که روحانیت را ناکارآمد نشان دهند و ناکارآمدی‌ها را به روحانیت و ائمه جمعه نسبت دهند.

یکی از دشمنی‌های بدخواهان نظام این است که روحانیت را ناکارآمد نشان دهند و ناکارآمدی‌ها را به روحانیت و ائمه جمعه نسبت دهند.مردم با روحانیون گره خورده‌اند

آقای سعیدی با اشاره به تهدیدها و هجمه های سنگینی که علیه نظام و انقلاب می شود، دلیل به زانو در نیامدن کشور را دینداری و ولایتمداری مردم دانست و گفت: مردم با روحانیت گره خورده اند و روحانیت در جامعه ریشه الهی دارد و یک شجره طیبه است که با تبلیغات فضای مجازی از بین نمی رود.
وی با بیان اینکه امام جمعه نباید مطالبه گر بی برنامه باشد، گفت: امام جمعه علاوه بر مطالبه گری باید در حل مسائل هم دخیل باشد بنابراین باید با همفکری و مشورت دادن به مسئولان در کنار مطالبه گری نقش خود را در حل بهتر مسائل ایفا کند.
انتهای پیام

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید