رئیس سازمان بورس وقت ندارد پاسخگو نیست!

امروز یک رونمایی و نشست خبری در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. اما پس از اتمام برنامه، رئیس این سازمان، زمان پرسش و پاسخ با خبرنگاران را نداشت و بدون عذرخواهی جلسه را ترک کرد!

رئیس سازمان بورس وقت ندارد پاسخگو نیست!
مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار

به گزارش اصلاحات نیوز؛ امروز نشست خبری در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. در این نشست سامانه توثق هوشمند سهام یا همان ضمانت سهام رونمایی شد. افرادی همچون داداستان کل کشور، وزیراقتصاد، رئیس سازمان بورس، روسای بانک‌ها و نماینده مجلس نیز در برنامه حضور داشتند.

پس از پایان نشست داداستان کل کشور به میان خبرنگاران آمد و تمامی سوالات را پاسخ داد. پس از آن نیز احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد نیز به بخشی از سوالات پاسخ داد و بخشی دیگر نیز به تبع بی‌پاسخ ماند.

اما رئیس سازمان بورس حتی اجازه نداد یک سوال از او پرسیده شود و با بهانه مهمان داشتن محل را ترک کرد. اما سوال اینجاست که مگر سازمان میزبان این نشست خبری نبود؟ چرا رئیس سازمان بورس، پاسخگوی خبرنگاران نبود و رفت؟ حتی روابط عمومی‌های این سازمان از قول مجید عشقی عذرخواهی نکردند و تنها اعلام کردند که او مهمان دارد و در یک شرایط بهتر، گفتگویی با خبرنگاران خواهد داشت.

جایگاه شخصیت‌های معروف مجازی در بورس!

در این شرایط چگونه است که مجید عشقی به عنوان ریاست سازمان می‌تواند با برخی شخصیت‌های معروف مجازی بورس جلسه بگذارد، اما ۳۰ دقیقه وقت برای پرسش و پاسخ با خبرنگاران را ندارند؟ سوال اغلب خبرنگاران درخصوص وضعیت بازار بود اما رئیس سازمان نبود که پاسخگوی سوالات باشد.

تقربیا مدیران تمامی بورس‌ها با این شخصیت‌های مجازی جلسه می‌گذارند. اما حاضر نیستند که پاسخگوی خبرنگاران باشند. شاید مشکل مطالبه‌گری خبرنگاران باشد!

آخرین نشست خبری مجید عشقی، رئیس سازمان بورس با خبرنگاران روز ۲۱ اسفند م برگزار شد. در این نشست اغلب خبرنگاران پاسخ درستی دریافت نکردند و منتظر سومین نشست خبری رئیس سازمان بودند که پس از حدود چهار ماه و نیم هنوز خبری از آن نشده است. رئیس سازمان بورس برای عدم پاسخ به پرسش‌ها با بهانه‌های مختلف به جمع خبرنگاران نمی‌آید.

حال باید دید که با این مشکلات مجید عشقی، رئیس سازمان حاضر برگزاری یک نشست خبری تخصصی با خبرنگاران بورسی می‌شود یا خیر؟

ما را در
گوگل نیوز دنبال کنید