با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تخصیص ۴۴ میلیارد دلار ارز برای واردات کالایی که وارد نشد !! / ۶۰ میلیارد دلار کالای ترخیص شده از گمرک در انبارها احتکار شده است

اصلاحات نیوز؛ رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: ال سی هایی که در این مدت کوتاه باز شده است ۴۴ میلیارد دلار به منظور واردات کالا بوده است، ولی کالا وارد کشور نشده است. در شرایط تحریم که ما باید واردات داشته باشم و خود را آماده کنیم متاسفانه پول‌ها خارج از کشور گرفته می‌شود و به داخل کشور کالا وارد نمی‌شود. ۴۴ میلیارد دلار ارز داده شده که کالایی وارد نشده است. رئیس جمهور باید به مجلس توضیح دهد

به گزارش اصلاحات نیوز؛ رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان این که ۴۴ میلیارد دلار ارز برای واردات داده شده که کالایی وارد نشده است گفت: در گمرک‌های ما بالای ۶۰ میلیارد دلار کالا و اقلام و اجناس و خوراکی‌هاست که ترخیص و در انبارها احتکار می‌شود و کالا به بازار نمی‌رود.

به گزارش ایسنا، امیر خجسته در تذکری شفاهی به رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و صنعت و معدن در پایان جلسه علنی امروز مجلس گفت: ال سی هایی که در این مدت کوتاه باز شده است ۴۴ میلیارد دلار  به منظور واردات کالا بوده است، ولی کالا وارد کشور نشده است. در شرایط تحریم که ما باید واردات داشته باشم و خود را آماده کنیم متاسفانه پول‌ها خارج از کشور گرفته می‌شود و به داخل کشور کالا وارد نمی‌شود. ۴۴ میلیارد دلار ارز داده شده که کالایی وارد نشده است. رئیس جمهور باید به مجلس توضیح دهد.

وی در ادامه گفت: در گمرک‌های ما بالای ۶۰ میلیارد دلار کالا و اقلام و اجناس و خوراکی‌هاست که ترخیص می‌شود و در انبارها احتکار می‌شود و کالا به بازار نمی‌رود. از رئیس جمهور و وزرای مربوط می‌خواهیم با توجه به اینکه کالا امروز در بازار محدود شده است و احتکار می‌شود، این موضوع را پیگیری کنند و بحث کالا و اقلام و خوراکی های مردم را در زمان تحریم مشخص کنید.

  سرمربی خیبر خرم‌آباد: فکری برای چه به داور اعتراض می کرد؟!
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی