با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

جوابیه و تهدید! روابط عمومی شهرداری حرم مطهر امام خمینی(س) در خصوص مبلغ قرارداد مربوط به سرویس های بهداشتی حرم امام خمینی علیه اصلاحات نیوز

جای تعجب و سوال است که به چه دلیل روابط عمومی تحت نظر ایت الله سید حسن خمینی به خود اجازه میدهد جای استقبال از شفافیت رسانه ها که چشم و زبان مردم هستند بجای پاسخگو بودن این طور تهدید و از روش زشت و غیر اخلاقی انگ زنی استفاده نماید؟!

پس از انتشار تصویری از مبلغ قراداد مربوط به سرویس های بهداشتی حرم امام خمینی روابط عمومی شهرداری حرم مطهر امام خمینی(س) جوابیه ای صادر کرده و در ضمن آن اصلاحات نیوز را به دلیل شفاف سازی تهدید به شکاست کرده است !

 

در این جوابیه آمده است:

۱️⃣ این قرارداد بصورت کاملاً قانونی و در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین شده و تحت نظارت سازمان های ناظر از جمله سازمان بازرسی کل کشور، از طریق انتشار آگهی مناقصه عمومی در مورخ ۱۵/۱۱/۹۶ منعقد گردیده است . این قرارداد با توجه به وسعت۷۵۰ هکتاری محدوده شهری تحت پوشش شامل ۱۰ سایت بزرگ با موضوع تعمیر، نگهداری و نگهبانی از۱۷۰۰ چشمه سرویس بهداشتی منعقد شده است که در ایام ۱۲ ماهه سال و علی الخصوص مراسمات خاص در ایام ویژه سال مورد بهره برداری شهروندان عزیز قرار می گیرد. با انعقاد قرارداد مذکور تعداد ۵۰۰ نفر نیروی انسانی بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شده اند.

۲️⃣ این قرارداد شامل تأمین نیروی انسانی، تعمیر، بازسازی، نگهداری و نگهبانی از ۱۷۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در یک سال است که با یک محاسبه بسیار ساده بصورت ماهانه #۶۱_هزار_تومان برای هر چشمه سرویس بهداشتی که شامل هزینه های تأمین نیروی انسانی، تعمیر، بازسازی، نگهداری، نگهبانی و خریداری اقلام مصرفی هزینه می گردد که در مقایسه با قرارداد های مشابه آن در مناطق مختلف تهران و حتی کشور بسیار متعادل است.جالب توجه اینکه این قراداد در پنج سال گذشته نیز منعقد گردیده و در دوره جدید مدیریت شهری بدون افزایش قیمت و کاملا شفاف و کارشناسی شده تعدیل و بازنگری شده و از افتخارات مجموعه شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی ره می باشد.

۳️⃣ ایجاد و راه اندازی سامانه شفافیت شهرداری تهران از افتخارات این دوره مدیریت شهری می باشد که با هدف محرم دانستن شهروندان و شفاف سازی امور مالی و قراردادی شهرداری تهران راه اندازی شده است و قرارداد ها و معاملات قانونی و شفاف مناطق و سازمان های تابعه شهرداری تهران در آن منعکس می گردد.

۴️⃣ ‼️ انتشار اخبار با هدف تشویش اذهان عمومی و بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب در شرایط حساس کنونی آب به آسیاب ریختن دشمن بوده و جز فراهم کردن خوراک برای رسانه های معاند و ضد انقلاب هیچ سود دیگری ندارد و از این منظر شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) حق شکایت قانونی از انتشار اینگونه اخبار را برای خود محفوظ می داند.

 

پاسخ اصلاحات نیوز :

 جای تعجب و سوال است که به چه دلیل روابط عمومی تحت نظر ایت الله سید حسن خمینی به خود اجازه میدهد جای استقبال از شفافیت رسانه ها که چشم و زبان مردم هستند بجای پاسخگو بودن این طور تهدید و از روش زشت و غیر اخلاقی انگ زنی استفاده نماید؟!

 انتظار میرود شخص ایت الله حسن خمینی که بارها رسانه ها را تشویق به #شفافیت نموده اند شخصا مقابل این دست رفتار های زشت همراه با زبان تهدید و برچسب سازی که به دور از شان بیت امام است بایستند و به دوستان فعال در مجموعه اداب برخورد با پرسش ها در این شرایط حساس کشور را یاد آور شوند

  قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۶/۰۳
آگهی
آگهی