با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

جوابیه شرکت «فجر اعتبار» به اصلاحات نیوز درباره شفاف سازی رابطه این شرکت و استاندار کردستان + نامه و اسناد

به گزارش اصلاحات نیوز؛ در پی درج خبری مربوط به استاندار کردستان در #اصلاحات_نیوز مبنی بر دریافت ارز دولتی و استفاده در شرکت فجر اعتبار؛ این شرکت جوابیه ای به اصلاحات نیوز فرستاده است که به شرح زیر می باشد:

 

در پی اقدام مثبت دولت در بحث واگذاری ارز به شرکت‌های مختلف و اعلام اسامی شرکت‌های دریافت‌کننده و استقبال مردم از این تصمیم، برخی نکات و مباحث در مورد استاندار کردستان و ارتباط ایشان با شرکت «فجر اعتبار» توسط برخی افراد و جریانات مطرح گردید. شرکت فجر اعتبار نیز در جوابیه‌ای که به رسانه‌ها ارسال نموده اقدام به شفاف‌سازی بیشتر در این خصوص برای روشن شدن اذهان عمومی و جلوگیری از شایعات نموده است. متن این جوابیه به این شرح است:

?نظر به این که عده‌ای در فضای مجازی به منظور تشویش اذهان عمومی و موج‌سواری در شرایط اقتصادی فعلی به قصد تخریب دولت محترم دریافت ۹۲ میلیون یورو جهت واردات نهاده‌های دامی و کشاورزی توسط شرکت فجر اعتبار را به آقای بهمن مرادنیا منتسب و این را کشف تاریخی خود قلمداد نموده‌اند لذا به منظور تنویر افکار عمومی موارد زیر را به استحضار می‌رساند:
۱- شرکت سهامی فجر اعتبار یک شرکت سهامی خاص متشکل از اشخاص حقوقی و حقیقی بوده که بیش از ۲۵ سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد.
۲- حدود ۸۷% سهام آن متعلق به صنایع شیر ایران وابسته به سازمان بازنشستگی کشوری و موسسه جهاد استقلال وابسته به وزارت جهاد کشاورزی می‌باشد.
۳- ماهیت این شرکت واردات کالای استراتژیک و اساسی است و استفاده از ارز دولتی برابر مقررات قانونی بوده است.
۴- آقای بهمن مرادنیا قبل از سمت استانداری، مدیرعامل این شرکت بوده و بعد از انتصاب ایشان به سمت استانداری هیچ‌گونه مسئولیتی اعم از مدیرعامل یا هیئت مدیره برابر قانون نداشته و ندارد.
جهت تنویر افکار عمومی تصویر روزنامه شرکت در خصوص مدیران فعلی منتشر می‌گردد.
شرکت سهامی فجر اعتبار

  آمار مجروحان حادثه تروریستی چابهار
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی