با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تضمین انتقال پول صادرات نفت به ایران

اصلاحات نیوز؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:اروپایی ها باید در عمل نشان دهند که تعهدات برجامی را اجرا می کنند.

اصلاحات نیوز؛ عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:اروپایی ها باید در عمل نشان دهند که تعهدات برجامی را اجرا می کنند.

سید تقی کبیری در خصوص بسته پیشنهادی اروپا در خصوص برجام گفت:در بسته پیشنهادی اروپا نباید شروطی فراتر از برجام مطرح شود، اروپا باید این موضوع را اثبات کند که در تعهدات بین المللی دنبال رو آمریکایی ها نیست.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:با وجود این که جمهوری اسلامی به تمامی تعهدات برجامی خود پایبند بوده است؛ اما آمریکایی‌ها مجددا عهد شکنی کردند و حتی فرار رو به جلو داشتند و شروط جدید برای مذاکره مطرح کردند.

کبیری افزود: اروپایی ها باید در عمل نشان دهند که تعهدات برجامی را اجرا می کنند و نباید شروطی که خط قرمز نظام جمهوری اسلامی است در زمینه های مانند بحث توان دفاعی و موشکی مطرح کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:اروپایی ها باید پیشنهادات تضمینی و عملی ارائه کنند تا بسته پیشنهادی اروپا در عمل بدون کارشکنی اجرا می شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:یکی از موضوعات محوری در برجام برداشتن تحریم های اقتصادی بود در این راستا باید فروش نفت جمهوری اسلامی و بازگشت پول صادرات نفت به ایران تضمین شود همچنین باید مشکلات و مسائل در روابط بانکی بین‌المللی رفع شود.

  انتشار عنوان بسته‌های حمایتی دولت
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی