با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

هیچ بنر و پلاکارد تبریکی برای انتصاب من نصب نشود / وابسته به هیچ‌گروه و حزب و سازمانی نیستم

امام جدید جمعه رشت خطاب به جناح‌های سیاسی فعال در استان گیلان خاطرنشان کرد: خط قرمز ما انقلاب، ارزش‌های انقلاب و رهبری است و هر کسی این خطوط را رعایت نکند از ما نیست.

نماینده جدید ولی‌فقیه در استان گیلان ، حجت الاسلام و المسلمین رسول فلاحتی گیلانی، در خطبه های اولین نماز جمعه رشت پس از انتصاب، با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ به‌عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» ابراز کرد: بسیاری از شرکت‌های موجود در شهرک‌های صنعتی استان وضعیت مناسبی ندارند و مسئولان ذی‌ربط باید برای برطرف کردن مشکلات آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

امام جدید جمعه رشت خطاب به جناح‌های سیاسی فعال در استان گیلان خاطرنشان کرد: خط قرمز ما انقلاب، ارزش‌های انقلاب و رهبری است و هر کسی این خطوط را رعایت نکند از ما نیست.

امام جمعه  جدید رشت با بیان اینکه من متعلق به تمام مردم استان گیلان از پیر، جوان، زن و مرد هستم، گفت:  من با وجود اینکه ۴۰ سال در قم زندگی کردم، اما از دردهای مردم گیلان بی‌اطلاع نیستم و همه را به‌خوبی می‌شناسم.

وی با بیان اینکه انقلاب را مردم نگه‌ داشته و تمام سختی‌ها را برای حفظ انقلاب تحمل کرده‌اند، اظهارداشت: مسئولان باید بیش از گذشته به فکر مردم باشند و زمانی شاهد رشد اقتصادی در کشور هستیم که حمایت های جدی از بنگاههای اقتصادی زود بازده شود.

نماینده جدید ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه امام علی(ع) در نامه‌ای به مالک‌اشتر به او توصیه کرده بودند که مجاهدانه به مردم خدمت کند، گفت: شاید حکم انتصاب مقام معظم رهبری در ظاهر خطاب به من بود، اما در واقع ستایشی از مردم گیلان بود.

وی خطاب به مردم و مسئولان استان گیلان بیان داشت: از همه دستگاه‌های اجرایی و مردم عزیز سراسر استان گیلان می‌خواهم هیچ بنر و پلاکاردی برای انتصاب من نصب نکنند، زیرا بیت‌المال است و من راضی نیستم.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه من وابسته به هیچ‌گروه و حزب و سازمانی نیستم اظهار داشتم: این جمله به‌معنای خنثی بودن من نیست، بلکه خط من، خط رهبری است و تلاشم این است که همواره همگام با ایشان عمل کرده و در مسیر ولایت باشم.

وی همچنین با اشاره به آلودگی موجود در دریا، سواحل و جنگل‌های استان گیلان تصریح کرد: از تمام مسئولان ذی‌ربط می‌خواهم تا در رساندن آب به کشاورزی تمام تلاش خود را انجام دهند تا با مشکل روبه‌رو نشوند.

  تلگرام رفع فیلتر خواهد شد!
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی