با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تیم انتخاباتی کلینتون هم با سفیر روسیه دیدار داشت

سخنگوی کرملین فاش کرد، اعضای تیم انتخاباتی هیلاری کلینتون در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با سفیر روسیه دیدار داشته‌، وی تاکید کرد که مقامات اروپایی باید دست از شرور جلوه دادن روسیه بردارند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سخنگوی کرملین فاش کرد، اعضای تیم انتخاباتی هیلاری کلینتون در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با سفیر روسیه دیدار داشته‌، وی تاکید کرد که مقامات اروپایی باید دست از شرور جلوه دادن روسیه بردارند.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین تاکید کرد کشورش هرگز در سیاست‌های آمریکا مداخله نکرده و این گونه گزارش‌ها دروغ هستند.

پسکوف در صحبت‌هایش درمورد سرگئی کیسلیاک، سفیر روسیه در آمریکا گفت: اگر نگاهی به برخی اخبار مرتبط با هیلاری کلینتون در زمان کمپین انتخاباتی بیندازید احتمالا مشاهده خواهید کرد که آنها نشست‌های زیادی از این دست (با سفیر روسیه) داشته‌اند.

وی افزود: متخصصان سیاسی زیاد و افراد مختلف در اندیشکده‌ها هستند که به هیلاری کلینتون یا افرادی که برای او کار می‌کرده‌اند مشاوره می‌دادند.

پسکوف گفت: حملات علیه دولت ترامپ در ارتباط با روابطش با روسیه تبدیل به یک کابوس شده‌اند و این احمقانه است که فکر کنید روسیه می‌توانسته در انتخابات آمریکا مداخله کند.

وی افزود: این حقیقت که روسیه اینطور شرور جلوه داده می‌شود برای ما خیلی عجیب است. ما به شکلی تقریبا غیرمنتظره در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که به نوعی کابوس برای آمریکا تبدیل شده‌ایم. این تحقیر کردن خود است که بگوییم یک کشور می‌تواند اینگونه مداخله کند. آمریکا به عنوان یک کشور عظیم و قدرتمند در جهان با سنت‌های سیاسی بسیار جا افتاده مطرح است و چطور می‌توان گفت که کشوری دیگر به این آسانی بر فرایند انتخاباتی آن اعمال نفوذ و مداخله کند. این غیرممکن است.

پسکوف ادامه داد: روسیه هرگز نخواسته و نمی‌خواهد در امور کشور دیگر مداخله کند. یک اقدام منفی از سوی هیلاری کلینتون به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری بود که گفت روسیه تهدید و شیطان اصلی است.

وی افزود: به نظر شما از نظر ما کدام یک بهتر است: کسی که می‌گوید روسیه شیطان است یا کسی که به  دنبال یافتن نقاط توافق با روسیه است؟ تعامل‌های اولیه با دولت ترامپ نسبتا امیدوار کننده بوده‌اند اما روسیه از بابت برخی پاسخ‌های اخیر ناخرسند است.

/ایسنا

  فصل تازه روابط ایران و کشورهای عربی

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی