با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

مقصد رضاییان مشخص شد!

با وجود تلاش‌های پنهان و آشکار اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه پرسپولیس، برانکو هنوز ازمواضع خود درقبال رامین رضاییان کوتاه نیامده است.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ با وجود تلاش‌های پنهان و آشکار اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه پرسپولیس، برانکو هنوز ازمواضع خود درقبال رامین رضاییان کوتاه نیامده است.

برانکو در مصاحبه های خود به صراحت عنوان می کند که تیمش نیازی به رامین رضاییان ندارد و بدون این بازیکن هم نتیجه گرفته است. به رغم این صحبت ها هنوز مسئولان باشگاه پرسپولیس کورسوی امیدی دارند که بتوانند درسال آینده برانکو را راضی کنند که کوتاه آمده و رامین رضاییان را ببخشد. با توجه به اینکه رامین هنوز یک سال دیگر (تا پایان لیگ هفدهم) با پرسپولیس قرارداد دارد، دست اندرکاران باشگاه بدشان نمی آید او را حفظ کنند اما اگر به هر دلیلی چنین اتفاقی نیفتد این بازیکن ملی پوش به لیگ قطر کوچ خواهد کرد!
شنیدیم مدیربرنامه های رامین رضاییان خیلی به درخشش این بازیکن دردیدار روز سوم فروردین سال ۱۳۹۶ برابر تیم ملی قطر در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی دلخوش کرده و امیدوار است بتواند مدافع ملی پوش و مورد اعتماد کی روش را به لیگ ستارگان قطر ترانسفر کند!

/خبرآنلاین

  مک‌ کین در مونیخ ترامپ را به باد انتقاد گرفت

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی