با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

روس ها مخالف ورود کارگران خارجی

بیش از ۷۰درصد از شهروندان روسیه خواهان محدودیت ورود مهاجران کاری به روسیه هستند.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ بیش از ۷۰درصد از شهروندان روسیه خواهان محدودیت ورود مهاجران کاری به روسیه هستند.

در تازه ترین نظرسنجی مرکز مطالعات افکار عمومی روسیه، بیش از ۷۰ درصد از پرسش شوندگان خواستار محدودسازی ورود اتباع خارجی برای کار در این کشور شدند.

این اظهارات در حالی صورت می گیرد که بیشتر اتباع روسیه تمایلی برای انجام کارهای خدماتی و کارگری در این کشور ندارند و تمامی این خدمات توسط مهاجرین کاری اتباع کشورهای آسیای میانه (قرقیزستان، تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان و …) انجام می شود.

در این نظرسنجی ۶۱درصد مخالفتی با معاشرت نزدیک فرزندانشان با کودکان مهاجران خارجی ندارند اما ۵۰ درصد معتقدند که مهاجران کار خارجی باید در مناطق  ویژه ای و جدا از محل زندگی اتباع روسیه اسکان داده شوند. همچنین ۶۳ درصد بر این نظر هستند که ورود مهاجران تاثیر منفی زیادی بر بازار کار گذاشته است و در مناطق مسکونی خود حضور بیش از حد مهاجران خارجی را احساس می کنند.

روسیه سالانه چند میلیون مهاجر کار خارجی را جذب بازار این کشور می کند اما همچنان با مشکل کمبود نیروی کار مواجه است. بیشتر مهاجران خارجی را اتباع جمهوری‌های سابق شوروی تشکیل می دهند که جهت انجام کارهای خدماتی به روسیه می روند. متوسط حقوق یک کارگر خارجی در روسیه در حدود ۵۰۰ دلار در ماه است.

/ایسنا

  اکثر آمریکایی ها همچنان خواستار کاهش ورود مهاجران به کشورشان هستند
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی