با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

گزارش سازمان های اطلاعاتی آمریکا درباره روسیه قابل اعتماد نیست

دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد: گزارش سازمان های اطلاعاتی آمریکا در باره روسیه که در آن ادعای مداخله در انتخابات آمریکا شده، قابل اعتماد نیست.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد: گزارش سازمان های اطلاعاتی آمریکا در باره روسیه که در آن ادعای مداخله در انتخابات آمریکا شده، قابل اعتماد نیست.

پسکوف گفت: هیچگونه شواهدی برای اثبات ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ارائه نشده است.
خبرگزاری روسیا سگودنیا روز یکشنبه به نقل از مصاحبه سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با شبکه آمریکایی سی.ان.ان نوشت: طرف مقابل مطلب قابل اعتمادی در باره دخالت مسکو در امور آمریکا نگفته است.
وی خاطرنشان کرد: تنها چیز قابل دسترس در این مورد که توانستیم به دست بیاوریم، گزارش سازمان های اطلاعاتی آمریکا بود که یک سند با کیفیت خوب و قابل اعتماد به حساب نمی آید.
مخالفان دولت ترامپ به ویژه نمایندگان حزب دمکرات در کنگره و سنای آمریکا و نیز برخی جمهوریخواهان ضدروی بارها مدعی دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شده اند.
رسانه های آمریکا نیز به این وضعیت دامن می زنند و روسیه را به مداخله در انتخابات و سازماندهی حملات هکری به ساختارهای حزبی و انتخاباتی متهم می کنند.
بنا به گزارش های رسانه ای، آژانس امنیت ملی آمریکا، سازمان اف.بی.آی و سیا ماه ژانویه گذشته اعلام کردند که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مداخله کرده است.
این سازمان ها جزییات بیشتری در مورد این ادعاهای ضدروسی اعلام نکرده و علت آن را محرمانه بودن اطلاعات عنوان کردند.

/ایرنا
  ترامپ بمب اتم خواست و به برجام کنایه زد

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی