با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

همکاری آکادمی علوم چین با دانشگاه آزاد البرز

هیات علمی از آکادمی علوم فلات تبت کشور چین روز دوشنبه در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز،آمادگی این آکادمی را برای تبادل استاد و دانشجو با دانشگاه آزاد البرز اعلام کرد.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ هیات علمی از آکادمی علوم فلات تبت کشور چین روز دوشنبه در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز،آمادگی این آکادمی را برای تبادل استاد و دانشجو با دانشگاه آزاد البرز اعلام کرد.

این هیات علمی که با محور مطالعات تغییرات اقلیمی و زمین شناسی وارد البرز شد از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز بازدید کرد.
هیأت چینی در این بازدید با دکتر بهروز میرزا رئیس ، معاونان و روسای دانشکده‌های دانشگاهی آزاد اسلامی نشست مشترک برگزار کرد.
دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز گفت: این بازدید به منظور مذاکرات اولیه در خصوص امکان سنجی همکاری‌های دو جانبه بین آکادمی علوم چین و دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر توانمندی‌های واحد کرج صورت گرفت و طی آن از کارگاه‌ها و آزمایشگاهای دانشکده‌های دامپزشکی، علوم پایه و کشاورزی بازدید به عمل آمد.
وی افزود : پس از اتمام بازدید، نشستی در زمینه عقد تفاهم نامه مشترک برگزار شد که قرار است این تفاهم نامه به زودی امضاء شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی البرز بیان داشت:همکاری علمی با موسسات تحقیقاتی مختلف و پیشرفته آکادمی علوم چین در زمینه محورهای پیشنهادی شامل انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک بین المللی، راه اندازی کارگاه های علمی و تحقیقاتی مشترک، امکان دریافت فرصت های پژوهشی برای اساتید ،ایجاد مرکز تحقیقاتی مشترک در خصوص مسائل اقلیمی در واحد کرج وامکان تبادل دانشجو و استاد از مفاد این تفاهم نامه است.
وی ادامه داد:برگزاری کنفرانس های مشترک ،شرکت در سمینارها و جلسات علمی از دیگر مفاد این تفاهم نامه می باشد.
دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز دارای بیش از ۳۰ هزار دانشجو در رشته های مختلف کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا است.

/ایرنا
  آخرین خبر از آغاز معاملات ارزی صرافی‌ها
آگهی
آگهی