با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

مسوولان مشتری گالری‌ها نیستند

هنرمند نقاش گفت: نمایشگاه ها و فعالیت های هنری برای استمرار فعالیت نیازمند حمایت مسوولان هستند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ هنرمند نقاش گفت: نمایشگاه ها و فعالیت های هنری برای استمرار فعالیت نیازمند حمایت مسوولان هستند.

فریبا خدابخش روز یکشنبه افزود: گالری های زیادی داریم اما متاسفانه حمایت و بازدیدی از سوی مسوولان صورت نمی گیرد و بیشترین بازدید کنندگان گالری ها خانواده هنرمندان هستند.
وی با بیان اینکه مسوولان خیلی کم از گالری های بازدید می کنند، افزود: اطلاع رسانی در زمینه برگزاری نمایشگاه نیز بسیار کم است حتی هماهنگی خود شخص گالری دار با هنرمند که فعالیت هنری باید داشته باشد زیاد نیست.
خدابخش گفت: باید مردم را تشویق و ترغیب به بازدید از گالری های هنری کرد که در این زمینه رسانه ها نقش اساسی دارند.
وی ادامه داد: وقتی تبلیغات و اطلاع رسانی به موقع صورت گیرد مردم با هنر بیشتر آشنا و علاقه مند به بازدید از اثر هنری می شوند.
خدابخش با اشاره به نمایشگاه نقاشی گروه هنری «کلبه شیشه ای» در گالری سمرقند افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارتقای سطح کیفی هنرجویان و آشنایی مردم با این گونه سبک هنری است.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۲۰ اثر ارائه شده گفت: این ۲۰ اثر در دو سبک رئال و مدرن به نمایش درآمده که آثار مدرن این نمایشگاه با شعار «زن نبض حیات و موسیقی زندگی است»، به موضوع زن و موسیقی پرداخته و نگاهی تازه را در این مقوله ارائه داده است.
این هنرمند نقاش افزود: تکنیک آثار ارائه شده در این نمایشگاه رنگ روغن و ترکیب گواش – آبرنگ است و تکه هایی از کولاژ هم در برخی از آثار دیده می شود و تابلوها روایتگر دلهره، شادی و غم های زنان در قالب انواع اشکال هندسی و مینیاتوری هستند.
خدابخش گفت: آثار ارائه شده از ۱۰ تا ۶۰ میلیون ریال قیمت گذاری شده که قیمت های در نظر گرفته شده از سوی خود هنرمند است.
نمایشگاه نقاشی گروه هنری «کلبه شیشه ای» از ۱۳ تا ۱۹ اسفند ماه در گالری سمرقند برپا است.
این سی امین نمایشگاه این گروه هنری است که در آن آثاری از فریبا خدابخش، رویا خدابخش، سمیه باقری، مونا نقش جواهری، نسیم سیداسماعیلی، پریسا مختاری و بهاره ناطقی به نمایش درآمده است.
 
/ایرنا
  پانیونیوس با شجاعی به یک امتیاز رسید
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی