با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حمله پلیس به خانه نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه!

خبرگزاری فرانسه از حمله پلیس برای بازداشت فرانسوا فیون نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه خبر داد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ خبرگزاری فرانسه از حمله پلیس برای بازداشت فرانسوا فیون نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه خبر داد.

رسانه ها به نقل از فرانس پرس اعلام کردند: فیون در حالی که از شانس های اصلی انتخابات اردیبهشت فرانسه است، به اتهام پرداخت پول به همسرش مورد پیگرد قضایی قرار گرفته است.
فیون متهم است صدها هزار یورو به «پنه لوپه» همسر خود برای یک شغلی پارلمانی پرداخته است اما رسانه ها می گویند که چنین شغلی اصلا وجود ندارد. پیش از این همسر فیون در سال ۲۰۰۷ به روزنامه «تلگراف» گفته بود که هرگز به عنوان دستیار پارلمانی همسرش نبوده است.
فیون نامزد محافظه کار جمهوریخواهان در انتخاباتی است که قرار است سوم و هفدهم اردیبهشت در فرانسه برگزار شود. بعد از اتهامات مطرح شده، فیون اتهامات را «ترور سیاسی» نامید و گفته بود دست از نامزدی در انتخابات بر نمی دارد.
فرانسوا فیون نامزد حزب راستگرای فرانسه، امانوئل ماکرون نامزد مستقل و میانه رو و مارین لوپن نامزد راست های افراطی در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه رقابت نزدیکی دارند.
به تازگی پارلمان اروپا، مصونیت قضایی لوپن را لغو کرد. وی به خاطر انتشار تصاویر خشونت آمیز داعش روی حساب کاربری توئیترش مورد اعتراض قرار گرفته است.
 
/ایرنا
  گفت و گو با ایران یکی از راه های مقابله با داعش
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی