با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سیاستهای ضد صهیونیستی ایران برای آمریکایی ها حیرت انگیز است

نشریه پرتیراژ الرای کویت با انتشار گزارشی با اشاره به روند مستمر رویکرد های ضد صهیونیستی جمهوری اسلامی ایران و ادامه آن پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، این سیاستهای تهران را برای ایالات متحده حیرت انگیز خواند .

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ نشریه پرتیراژ الرای کویت با انتشار گزارشی با اشاره به روند مستمر رویکرد های ضد صهیونیستی جمهوری اسلامی ایران و ادامه آن پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا، این سیاستهای تهران را برای ایالات متحده حیرت انگیز خواند .

الرای در گزارش خود می نویسد : آیت الله خامنه ای رهبر معظم ایران خواستار تقویت انتفاضه فلسطینیان علیه اسرائیل شده و همزمان سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان نیز تهدید کرده است که در واکنش به هر اقدام نظامی اسرائیل نیروگاه دیمونا را بمباران خواهد کرد .
این گزارش می نویسد : دولت ایران معتقد است که پس از پیشروی های ارتش سوریه در مناطق جنوبی این کشور شرایط برای تقویت محور مقاومت مهیا شده و همزمان حمایت های مستمر تهران از انتفاضه فلسطینیان و گروههای مقاومت فلسطینی نیز ادامه خواهد یافت .
الرای می افزاید : همزمان به عقیده مسئولان آمریکایی هرگونه سیاستی برای اعمال فشار بیشتر در ایران و اعمال تحریم هایی علیه تهران به اتهام مقابله با تروریسم، با واکنش شدید جمهوری اسلامی در پرونده هسته ای روبرو خواهد شد .
این روزنامه می نویسد : این شرایط و تحولات سیاسی در حالی است که دولت کنونی آمریکا رویکرد روشن و واضحی در زمینه سیاست خارجی ندارد و این امر بهت و حیرت کارشناسان سیاسی را به همراه داشته است .

 
/ایرنا
 
  آسانژ: ترامپ فرصتی برای تغییر در آمریکا خواهد بود / کلینتون عامل بحران پناهجویان در اروپاست
آگهی
آگهی