با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

رییس‌ جمهور فروردین ۹۶ به مسکو می‌ رود

معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه تاکید کرد: ایران و روسیه هم‌اینک روابط بسیار خوبی دارند و همکاری‌های گسترده‌ای در مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی خواهیم داشت.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه تاکید کرد: ایران و روسیه هم‌اینک روابط بسیار خوبی دارند و همکاری‌های گسترده‌ای در مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی خواهیم داشت.

ابراهیم رحیم‌پور در خصوص سفر رئیس جمهور به روسیه گفت: نخستین سفر خارجی رییس‌جمهور در سال ۹۶ به روسیه است و ان‌شاالله ایشان در فروردین ماه به مسکو سفر خواهد داشت تا با پوتین، رییس‌جمهور روسیه دیدار کند.

او ادامه داد: درخصوص همه مسائل راهبردی و کلان در روابط دو کشور با روسیه در این سفر رایزنی و مذاکره خواهد شد.

معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه با بیان اینکه ایران و روسیه هم‌اینک روابط بسیار خوب و راهبردی‌ دارند و همکاری‌های گسترده‌ای در مسائل دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی خواهیم داشت، اظهار داشت: سفر آقای روحانی به مسکو از هر نظر بسیار مهم است.

رحیم‌پور با بیان اینکه حدود پنج توافقنامه و یادداشت تفاهم در سفر رییس‌جمهور به مسکو نهایی خواهد شد، تصریح کرد: قرار نیست لغو ویزای فردی میان ایران و روسیه انجام شود بلکه قرار است تسهیلاتی برای ویزای دسته‌جمعی، کرو پروازی، تجار و دانشگاهی انجام شود. کار در این باره بسیار پیش رفته و در این سفر نیز در این باره کارمان جلوتر می‌رود.

/ایلنا

  ترامپ: بوریس جانسون، رهبر جدید "مرد خوبی" است
آگهی
آگهی