با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ترامپ باید همسرش را اخراج می کرد!

براساس بررسی‌های وکلای حوزه مهاجرت در آمریکا ملانیا ترامپ، بانوی اول این کشور در دهه ۱۹۹۰ با اشتغال غیرقانونی در حرفه مدلینگ شرایط روادیدش برای سفر به آمریکا را نقض کرده و در صورتی که قوانین مهاجرتی ترامپ آن زمان صادر می‌شد، می‌بایست از آمریکا مسترد شود.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ براساس بررسی‌های وکلای حوزه مهاجرت در آمریکا ملانیا ترامپ، بانوی اول این کشور در دهه ۱۹۹۰ با اشتغال غیرقانونی در حرفه مدلینگ شرایط روادیدش برای سفر به آمریکا را نقض کرده و در صورتی که قوانین مهاجرتی ترامپ آن زمان صادر می‌شد، می‌بایست از آمریکا مسترد شود.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، در سال ۱۹۹۶ ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در حالی که به عنوان یک گردشگر و با روادید گردشگری به آمریکا سفر کرده بود مدتی را در حرفه مدلینگ مشغول به کار شد که این نقض شرایط روادید و ورود او به آمریکا بود.

براساس اسنادی که خبرگزاری آسوشیتدپرس مشاهده کرده بانوی اول آمریکا در آن زمان به مدت ۷ هفته قبل از آنکه مجوز قانونی کار در آمریکا را دریافت کند در حرفه مدلینگ کار کرده بود و بیش از ۲۰ هزار دلار درآمد به دست آورده بود.

ملانیا ترامپ در سال ۲۰۰۱ درخواست گرین کارت داد و در سال ۲۰۰۶ تبدیل به شهروند آمریکا شد بدون آنکه بی‌ملاحظگی‌های گذشته‌اش در ارتباط با روادید آمریکا را گزارش کند.

طبق قوانین جدیدی که دولت ترامپ در زمینه مهاجرت اعلام کرده مقامات مهاجرتی ملزم هستند برای استرداد یا اخراج هر تبعه خارجی که در ارتباط با هرگونه مساله رسمی یا درخواست در آژانس‌های دولتی دست به تقلب یا فریب عمدی زده باشد، اقدام کنند.

طبق گفته وکلای مهاجرتی، ملانیا ترامپ با نقض شرایط روادیدش در دهه ۱۹۹۰ مشمول این دستور می‌شده و اگر که دستور ترامپ در آن زمان اعلام شده بود وی می‌بایست از آمریکا اخراج می‌شد.

/ایسنا

  دعای داعشی‌ها بدرقه راه ترامپ در انتخابات!

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی