با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت می‌کند

عضو شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با تاکید بر این‌که رویکرد تخصصی زمینه‌ساز تهیه لیست‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان در انتخابات شوراهای شهر و روستا خواهد بود، تاکید کرد که این شورا از روحانی حمایت خواهد کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛ عضو شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با تاکید بر این‌که رویکرد تخصصی زمینه‌ساز تهیه لیست‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان در انتخابات شوراهای شهر و روستا خواهد بود، تاکید کرد که این شورا از روحانی حمایت خواهد کرد.

سیده‌حمیده زرآبادی در تشریح مصوبه شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در رابطه با تخصیص ۵۰ درصد از سهمیه لیست انتخابات شورای شهر اصلاح‌طلبان به زنان و جوانان، اعلام کرد: هدف شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان این است که در تهیه لیست‌های انتخاباتی در انتخابات شوراهای شهر و روستا نگاهی تخصصی داشته باشد و هنگامی که با این نگاه در راستای بستن لیست انتخابات اقدام می‌کنید، طبیعتاً در انتخاب جوانان یا زنان نیز این مهم را در اولویت قرار می‌دهید.

او در واکنش به ابراز نگرانی برخی کارشناسان نسبت به بروز برخی مشکلات در لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا خاطرنشان کرد: هنگامی که پیش‌فرض تهیه لیست رویکرد تخصص‌محور باشد، وقتی تصمیم به جذب یک کاندیدای زن یا جوان می‌گیرید، با همین نگاه و رویکرد اقدام کرده و طبیعتاً از میان انبوه جوانان و زنان متقاضی حضور در لیست اصلاح‌طلبان متخصص‌ترین نامزدها را انتخاب می‌کنید.

نماینده اصلاح‌طلب مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در چنین شرایطی جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ چرا که درنهایت اعضای لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان چه جوانان و زنان باشند و چه دیگر گروه‌های اجتماعی، افرادی متخصص خواهند بود و با این حساب جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

عضو شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به آخرین اقدامات این شورای‌عالی اعلام کرد: در حال حاضر همچنان مشغول تهیه و تنظیم ساختار کلی ورود به بحث انتخابات شوراهای شهر و روستا و همین‌طور انتخابات ریاست‌جمهوری هستیم و هنوز وارد مصادیق نشده‌ایم.

زرآبادی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره تصمیم شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: ما از روحانی حمایت می‌کنیم.

/ایلنا

  در اوج دعوا، منصوریان و دایی هم‌نشین شدند
آگهی
آگهی