با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

۱۰ دقیقه تشکر کردن در نطق عضو شورای شهر

در حالی که همیشه از طرف بزرگان و به خصوص مقام معظم رهبری بر سیاسی نبودن شوراهای شهر مشهد همچنین حمایت تمام دستگاه ها از دولت تاکید شده است، اما این موضوع هنوز در شورای شهر مشهد حل نشده و گاه و بی گاه برخی اعضای شورای شهر در سخنان و نطق های خود، چاشنی سیاسی را کمی بالا برده و از خود و همفکران خود تشکر می کنند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز-خراسان رضوی: خلیل موحدی، عضو شورای شهر مشهد امروز سوم اسفندماه در صد و شصتمین جلسه علنی شورای شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، علاوه بر اینکه معتقد است برجام، به باد دادن صنعت هسته ای کشور است، ۱۰ دقیقه کامل خود را که زمان نطق پیش از دستور بود، به تشکر کردن از شهردار، معاونان، اعضای شورای شهر و … پرداخت.

وی اظهار کرد: در شرایط تحریم که مدعیان اصلاح اقتصاد در ۱۰۰ روز، بعد از گذشت ۱۰۰۰ روز جز به باد دادن صنعت هسته ای کشور کاری نکردند، شورا و شهرداری مشهد با کاری جهادی باری دیگر افتخار آفرین شده و خط دو قطار شهری مشهد را به بهره برداری رساندند.

موحدی یادآور شد: در دولتی که بالاترین رقم اختلاس و تضییع حقوق مردم را شاهد هستیم، مدیریت انقلابی در شهرداری مشهد راه گشا و نجات دهنده بوده و کمک به خروج از استعمار است.

این عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه بهره برداری از خط دو قطار شهری مشهد علاوه بر کاری بزرگ، مهری تایید بر گفتمان انقلابی است، ادامه داد: من به عنوان یک شهروند از شهردار دست پاک و مردمی مشهد به عنوان مسئول به ثمر رساندن این اتفاق و از پیمانکار خاتم الانبیا به عنوان پیمانکار خادم، خاضعانه تشکر می کنم.

وی ادامه داد: از نخعی، عامری و سهیلی که در شورای شهر مشهد هستند تشکر ویژه می کنم.

موحدی خاطرنشان کرد: من از معاونت اقتصادی شهرداری مشهد نیز به خاطر اینکه هیچ یک از صورت حساب ها حتی یک بار تاخیر نداشته است، تشکر می کنم.

این عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: خط دو قطار شهری مشهد علاوه بر ایجاد عدالت اجتماعی در شهر، ایجاد ارزش افزوده برای ضعیف ترین مکان های شهر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه خط دو قطار شهری مشهد علاوه بر تسهیل جا به جایی، ایجاد صدها شغل در شهر می کند، گفت: مدیریت شهری کنونی، مدیریتی متعهد بوده و فعالیت های بسیار چشم گیری در خصوص آسفالت خیابان ها، ایجاد فضای سبز، سه برابر شدن سالن های ورزشی و … داشته است.

/ایسنا

  واکنش وزیر آموزش و پرورش به درخواست دانش‌آموزان برای تعطیلی شنبه و تماشای بازی پرسپولیس

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی