با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

توضیح علی کریمی در مورد پیامش برای رییس جمهور

بازیکن سابق تیم ملی در خصوص کامنت خود برای رییس جمهور توضیحاتی را ارائه داد و از تلاش های روحانی تشکر کرد.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ بازیکن سابق تیم ملی در خصوص کامنت خود برای رییس جمهور توضیحاتی را ارائه داد و از تلاش های روحانی تشکر کرد.

علی کریمی بازیکن معروف و محبوب فوتبال ایران که در صفحه اینستاگرامی آقای روحانی رئیس جمهور ، به خاطر شرایط نامساعد استان خوزستان و شهر اهواز و گردو غباری که سالیان بسیاری است که نفس مردم این شهر را خفه کرده است، کامنتی را با مضمون گوشزد کردن این شرایط و استفاده از برخی مسئولان بی کفایت منتشر کرد که با واکنش های مختلفی در جامعه همراه شد.

کریمی در خصوص این اقدام خود گفت:کامنتی که من در صفحه رئیس‌جمهور گذاشتم، کاملاً دلسوزانه بود. خوشبختانه رئیس‌جمهوری داریم که به خاطر نوع رفتار و گفتار و عملکردشان شرایط بهتری را در مجامع بین‌المللی به وجود آورده است، اما بعد از انتشار آن کامنت،بعضی از افراد فرصت طلب از حرف‌های من سوءاستفاده کردند.

وی افزود: باید به این رئیس‌جمهور فرصت و زمان داده شود تا برنامه‌هایشان را انجام دهند،‌اما به نظرم کسانی که ایشان انتخاب کرده، باید به بهترین شکل کارشان را انجام دهند تا پاسخ اعتماد و انتخاب رئیس‌جمهور را داده باشند. به هرحال بسیار امیدوارم تا روزهای پایانی ریاست‌جمهوری ایشان اتفاقات خوبی برای مردم کشورم رقم بخورد.

/ایلنا

 

 

  روحانی: تحریم با همه نکبتش نقاط فرصت هم برای کشور دارد
آگهی
آگهی