با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تعطیلی مدارس برخی استانها در شنبه ۳۰ بهمن ماه

شماری از استان هایی که در معرض برف سنگین و وقوع سیل واقع شده اند مدارس شان برای فردا روز شنبه تعطیل اعلام شد در حالی که استانهای جنوبی با موج بارندگی و سیل و سیلاب دست به گریبان هستند.

به گزارش اصلاحات نیوز: استان های شمالی به دلیل بارش سنگین برف و فضای یخبندان با مشکل رفت و آمد روبرو شده اند .

همدان
به علت بارش برف مدارس همدان در نوبت صبح فردا تعطیل است.
 
آذربایجان‌شرقی
 به علت بارش برف و برودت هوا مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، استثنایی ومتوسطه‌ی دوره‌ی اول  مناطق شهری و روستایی در شهرستان تبریز فردا در شیفت صبح تعطیل است .

 مشهد
بنابر اعلام‌ اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، فردا، به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان در مجموع مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل است.

فارس
درپی بارش شدید باران و وقوع سیل مدیریت بحران استانداری فارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان داراب و جهرم را در نوبت صبح تعطیل کرد.

آذربایجان غربی

تمام مقاطع تحصیلی مدارس ناحیه‌های ۱ و ۲ ارومیه، مهاباد، سردشت، اشنویه، سیلوانا، صومای برادوست، انزل و نازلو، مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع روستایی شاهین‌دژ، تمامی مقاطع تحصیلی دهستان صورین شاهین، مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی بوکان، و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی پیرانشهر تعطیل هستند.
 خوزستان
کلیه مدارس و مراکز آموزشی اهواز و ۱۱ شهرستان خوزستان در  نوبت صبح و همچنین هشت شهرستان دیگر در نوبت بعدازظهر فردا شنبه  تعطیل است.
اردبیل
به دنبال بارش سنگین برف و برودت شدید هوا و یخبندان، مدارس ودانشگاه‌های اردبیل در روز شنبه ۳۰ بهمن تعطیل اعلام شد
ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی