با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

پلیس راه: احتمال سقوط بهمن در جاده چالوس

رئیس پلیس راه استان البرز از یک طرفه شدن محور کرج ـ چالوس در روز جمعه این هفته خبر داد.

 
به گزارش اصلاحات نیوز: رضا گودرزی امروز در گفت‌وگو با فارس در کرج اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی هفته، بر اساس تجربه گذشته انتظار داشتیم که از عصر چهارشنبه تا ظهر پنجشنبه شاهد افزایش تردد خودروها از استان‌های تهران و البرز به سمت استان‌های شمالی کشور باشیم.
 
وی افزود: راه‌های برون‌شهری استان از جمله آزادراه تهران ـ کرج، آزادراه کرج ـ قزوین و جاده چالوس در این مدت شاهد عبور خودروهای بسیاری بود و به همین دلیل انتظار داریم که در پایان روز جمعه، شاهد ترافیک‌های سنگین در این محورها باشیم.
 
این فرمانده ارشد انتظامی تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیت جاده چالوس محدود است، بنابراین برای تخلیه بار ترافیکی و تسریع در بازگشت مسافران، نیازمند اجرا و اعمال محدودیت‌هایی به صورت موقت در این مسیر هستیم.
 
گودرزی گفت: بر این اساس پلیس راه کل کشور طی دستورالعملی اعلام کرده است که از ساعت ۱۵ روز جمعه این هفته تا ساعت ۲۳، عبور خودروها از میدان امیر کبیر واقع در شهرستان کرج به سمت استان مازندران ممنوع است.
 
وی بیان داشت: همچنین از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۳ روز جمعه این هفته، حرکت خودروها از مرزن‌آباد در استان مازندران به سمت استان البرز به صورت یک طرفه انجام می‌شود.
 
* احتمال سقوط بهمن در جاده چالوس
 
رئیس پلیس راه استان البرز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گزارش سازمان هواشناسی گفت: برای روز جمعه احتمال بارش برف سنگین در ارتفاعات استان البرز به ویژه جاده چالوس پیش‌بینی شده است.
 
گودرزی ادامه داد: همچنین سازمان هواشناسی هشدار داده است که در این مدت احتمال سقوط بهمن در این محور وجود دارد، لذا به شهروندان توصیه می‌شود که از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند.
 
وی اظهار داشت: در حال حاضر ماموران پلیس راه در محورهای مختلف برون‌شهری استان البرز در حالت آماده‌باش هستند و این شرایط تا بامداد شنبه و تخلیه مسافران آخر هفته، ادامه خواهد داشت.
 
رئیس پلیس راه استان البرز در پایان تصریح کرد: با توجه به بارش برف در محورهای کوهستانی، عبور بدون زنجیرچرخ از این محورها ممنوع است.
 
منبع: فارس
  روحانی: به موقع پاسخ ترور شهید فخری‌زاده را می‌دهیم+فیلم
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی