با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ترامپِ فرانسه چه ادعایی دارد؟

نامزد حزب راست‌گرای افراطی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، گفت که اگر رئیس جمهور فرانسه شود، سیاست های ترامپ را قبال مهاجرت اتباع خارجی در پیش خواهد گرفت.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ نامزد حزب راست‌گرای افراطی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، گفت که اگر رئیس جمهور فرانسه شود، سیاست های ترامپ را قبال مهاجرت اتباع خارجی در پیش خواهد گرفت.

 
به گزارش شبکه خبری فرانس انفو، مارین لوپن در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: من همواره خواستار محدویت در مهاجرت اتباع خارجی به فرانسه بوده ام. در صورتی که در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوم، مهاجرت قانونی را محدود خواهم کرد و سیاستی را برای ممنوع کردن ورود مسلمانان به خاک فرانسه مانند آنچه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا صورت داد، اجرا خواهم کرد.
لوپن گفت: در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سیاست های سخت‌گیرانه‌ای علیه مهاجران و پناهجویان اتخاذ می کنم.
پیش از این نیز تیم انتخاباتی «مارین لوپن» در روزهای گذشته برنامه آینده خود برای فرانسه را منتشر کرد که در خصوص سیاستهای «حزب جبهه ملی» درباره مسئله مهاجران و پناهجویان آمده که دولت «مارین لوپن» به شدت مهاجرت به این کشور را محدود می‌کند، همه مهاجران غیرقانونی را اخراج و همه مزایای در دسترس پناهجویان از جمله تحصیل رایگان را قطع خواهد کرد.

/ایرنا
  ترامپ تفاوتی با طالبان ندارد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی