با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

وزیر آمریکایی از سیاست نژادپرستانه ترامپ دفاع کرد

وزیر امنیت داخلی آمریکا از سیاست رئیس جمهور این کشور در منع ورود اتباع برخی کشورها دفاع کرد.

به گزارش اصلاحات نیوز؛  وزیر امنیت داخلی آمریکا از سیاست رئیس جمهور این کشور در منع ورود اتباع برخی کشورها دفاع کرد.

به نقل از شبکه العالم، جان کلی در جلسه استماع کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان گفت: ما به دنبال افزودن کشورهای دیگری به فهرست هفت کشور منع شده نیستیم ولی به دنبال افزودن شیوه های بررسی در فرایند پذیرش مهاجران هستیم؛ اینکه بدانیم چه کسانی هستند، چه سابقه و زمینه ای دارند و اگر کشورها نخواهند در بررسی های بیشتر با آمریکا همکاری داشته باشند، اتباع آن کشورها به این ترتیب دیگر نمی توانند به آمریکا بیایند.

وی ادامه داد: آمدن به اینجا حق به حساب نمی آید و اگر نخواهند همکاری کنند، مشکلی نیست ولی در حال حاضر کشور دیگری نیست که در فهرست منع مسافرت به آمریکا افزوده شود. امید داریم که بتوانیم با برخی از کشورهایی که در منع مسافرت قرار دارند، همکاری کنیم تا شیوه بررسی به شکلی که برای ما راضی کننده باشد، بهبود یابد و بتوانیم درهای خود را به روی شهروندان آنان باز کنیم.

وزیر امنیت داخلی آمریکا مدعی شد دستور اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور درمورد ممنوعیت سفر اتباع هفت کشور اسلامی به آمریکا، یک ممنوعیت علیه مسلمانان نیست. کلی افزود: درحال حاضر این یک وقفه است و ما درحال حل و فصل مشکلات هستیم.

قانونگذاران جمهوریخواه آمریکا نیز در تایید این پیام جان کلی اظهاراتی را مطرح کردند به طوری که مایکل مک کال رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان گفت حتی پیشنهاد ممنوعیت ورود مسلمانان نیز می تواند باعث سردی متحدان و تحریک به دشمنی شود.

قانونگذاران دموکرات در سوال از جان کلی درباره دستور مهاجرتی ترامپ بارها از عبارت ممنوعیت ورود مسلمانان استفاده کردند.

 

/باشگاه خبرنگاران جوان

 

  روحانی انتصاب رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) را تبریک گفت
آگهی
آگهی