با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

۹۷ کمپانی آی تی علیه رئیس‌ جمهور آمریکا

اینتل، گوگل، مایکروسافت، اپل و ۹۳ کمپانی دیگر علیه دستور مهاجرتی ترامپ باهم متحد شدند تا رسماً دست به مبارزه با رئیس‌جمهور آمریکا بزنند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ اینتل، گوگل، مایکروسافت، اپل و ۹۳ کمپانی دیگر علیه دستور مهاجرتی ترامپ باهم متحد شدند تا رسماً دست به مبارزه با رئیس‌جمهور آمریکا بزنند.

بزرگان آی تی با امضای دادخواست حقوقی علیه فرمان اجرایی ترامپ اعلام کردند کار رئیس‌جمهور امریکا غیرقانونی بوده و به نوآوری، رشد و رقابت‌پذیری در حوزه آی تی آسیب می‌زند.

اپل، فیس‌بوک، گوگل، مایکروسافت، اوبر، رددیت، نتفلیکس، دراپ باکس ازجمله کمپانی‌هایی هستند که از حکم قاضی واشنگتن حمایت کرده و در برابر فرمان اجرایی ترامپ به پا خاسته‌اند.(آمازون و تسلا موتورز در فهرست غائبین هستند و این کیس حقوقی را دنبال نخواهند کرد.)

واقعیت این است که اغلب کمپانی‌های نوآور شامل کمپانی‌ها و استارتاپ های آی تی بدون حضور مهاجران بی‌معنی است و نمی‌توانند در درازمدت ابداعات خود را تجاری کرده و زمینه پیشرفت را به وجود آورند.

به همین خاطر اغلب کمپانی‌های آی تی متوجه این نکته شده‌اند که سیاست‌های مهاجرتی ترامپ می‌تواند به انها آسیب بزند و به همین خاطر پیگیری حقوقی را ادامه می‌دهند تا جلوی آسیب‌های آتی را بگیرند.

/خبرآنلاین

  وزیران خارجه ژاپن، چین و کره جنوبی آزمایش موشکی کره شمالی را محکوم کردند
آگهی
آگهی