با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

حمایت شانس اول اسکار امسال از اصغر فرهادی

کارگردان فیلم «لالا لند» در مراسم جوایز انجمن کارگردانان آمریکا از اصغر فرهادی حمایت کرد و ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ کارگردان فیلم «لالا لند» در مراسم جوایز انجمن کارگردانان آمریکا از اصغر فرهادی حمایت کرد و ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور به آمریکا را مورد انتقاد قرار داد.

دیمین شزل، کارگردان فیلم «لالا لند» در حالی جایزه بهترین کارگردان را در مراسم اهدای جوایز انجمن کارگردانان آمریکا دریافت کرد که ضمن حمایت از اصغر فرهادی، اقدامات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا را مورد انتقاد قرار داد. 

این کارگردان آمریکایی، در این مراسم ضمن تقدیر از اصغر فرهادی و ابراز تاسف از غیبت او در مراسم جوایز آکادمی اسکار گفت: «اصغر فرهادی از کشوری می‌آید که دولت ما گفتگو با آن منع کرده است اما سینما یک زبان جهانی‌ است و فیلم ابزار قدرتمندی‌ است چون می‌تواند با همه صحبت کند. حذف فیلمسازان، یک حرکت ضدهنری‌ است.»

دیمین شزل، در کنار شمار دیگری از هنرمندانی که در این مراسم جایزه گرفتند، قوانین وضع شده توسط دونالد ترامپ را در خصوص ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور مسلمان‌نشین به آمریکا مورد انتقاد شدید قرار داد.

/خبرآنلاین

  دلایل اضافه نشدن دارا یکم به پرتفوی خریداران اعلام شد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی