با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

وزیر خارجه فرانسه: منفعت همگان در التزام به برجام است

ژان مارک آیرو وزیر خارجه فرانسه گفت: منفعت همگان در التزام به برجام است و فرانسه خود را ملزم به دفاع از توافق هسته ای می داند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ ژان مارک آیرو وزیر خارجه فرانسه گفت: منفعت همگان در التزام به برجام است و فرانسه خود را ملزم به دفاع از توافق هسته ای می داند.

اسکای نیوز در گزارشی اعلام کرد که وزیر امور خارجه فرانسه روز دوشنبه در حالی وارد تهران شد که کشورش را ملتزم به دفاع از توافق هسته ای با تهران دانست و گفت: ضرورت دارد که ایران نیز تماما به بندهای توافق متعهد بماند.
وزیر خارجه فرانسه افزود: نگرانی هایی حقیقی درباره موضع دولت آمریکا در خصوص این توافق داریم.
وی تصریح کرد: به عنوان مدافع برجام وارد ایران شدم اما با احتیاط و ایرانی ها هم باید موضعی غیرقابل انتقاد داشته باشند.
اسکای نیوز در گزارش خود افزود: وزیر خارجه فرانسه برای اطمینان بخشی به تهران درباره حمایت فرانسه و اتحادیه اروپا از برجام به ایران سفر کرده است.
وزیرخارجه فرانسه دراین سفر دو روزه با رییس جمهوری، رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر امور خارجه و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار خواهد کرد.
برگزاری نشست کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در محل وزارت امورخارجه از برنامه های اصلی ژان مارک آیرو وزیر امور خارجه فرانسه در تهران است.
مدیران خاورمیانه و آفریقای شمالی وزارت خارجه فرانسه، مدیرمؤسسات کارآفرینی و اقتصاد بین المللی، مسئولین بخش ایران در وزارت خارجه، رییس هیات همکاری بین المللی اداره کل دارایی دولت فرانسه، رؤسای دفتر اداره کل خزانه، برخی مقامات دولتی، نمایندگان حدود ۶٠ شرکت فرانسوی، و چند تن از روزنامه نگاران رسانه های فرانسوی ژان مارک آیرو را در این سفر همراهی می کنند.
 
/ایرنا
  لاریجانی: طوفان مدرک در کشور بوجود آمده است
آگهی
آگهی