با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ربایندگان پسر ۱۲ ساله در سراوان دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: عاملان آدم ربایی پسر بچه ۱۲ ساله در سراوان دستگیر شدند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: عاملان آدم ربایی پسر بچه ۱۲ ساله در سراوان دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرگرد مراد امیری روز دوشنبه اظهار داشت: در پی کسب خبری از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن پسر بچه ۱۲ ساله در شهرستان سراوان تیمی مجرب از ماموران پلیس آگاهی برای شناسایی متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.
وی افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم و تحقیق و بررسی مشخص شد علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات شخصی و مالی بوده است.
امیری تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی گسترده و با به کارگیری امکانات لازم موفق شدند هویت و مخفیگاه عاملان این آدم ربایی را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۲ متهم را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان سراوان با اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات مالی، خاطر نشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطعی خواهد شد.
 
/ایرنا
  بمب‌ گذار انتحاری که غرامت هم گرفته بود!
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی