با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

اصغر فرهادی بزودی تصمیم‌اش را اعلام می‌کند

در حالی که روابط عمومی دفتر اصغر فرهادی اعلام می‌کند که این فیلم‌ساز سرشناس برای سفر به آمریکا منع قانونی ندارد، یک روزنامه انگلیسی ادعا کرد که ممکن است اصغر فرهادی نتواند در مراسم اسکار ۲۰۱۷ شرکت کند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ در حالی که روابط عمومی دفتر اصغر فرهادی اعلام می‌کند که این فیلم‌ساز سرشناس برای سفر به آمریکا منع قانونی ندارد، یک روزنامه انگلیسی ادعا کرد که ممکن است اصغر فرهادی نتواند در مراسم اسکار ۲۰۱۷ شرکت کند.

روزنامه انگلیسی «دیلی میلر» نوشت با توجه به این که «دونالد ترامپ» سفر اتباع چند کشور از جمله ۷ کشور اسلامی را به آمریکا به حالت تعلیق درآورده است، این نگرانی وجود دارد که اصغر فرهادی کارگردان فیلم نامزد اسکار «فروشنده» نتواند در مراسم هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار شرکت کند.

این در حالی است که روابط عمومی دفتر اصغر فرهادی اعلام کرده که این کارگردان برگزیده اسکار برای سفر به آمریکا منع قانونی ندارد اما تصمیمشان برای حضور یا عدم حضور در مراسم را تا چند روز آینده به طور رسمی اعلام خواهند کرد.

پیش از این ترانه علیدوستی بازیگر فیلم «فروشنده» اعلام کرده بود در اعتراض به اظهارات نژادپرستانه «دونالد ترامپ» و ممنوعیت سفر اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا در مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد.

مراسم اعطای جوایز هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار  روز ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (یکشنبه ۸ اسفندماه) در دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار می‌شود.

/ایسنا

  برترین گلزنان تاریخ فوتبال ملی+عکس
آگهی
آگهی