با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

رئیس سازمان سینمایی بر عدم دخالت‌ها تاکید کرد

حجت‌الله ایوبی باردیگر بر عدم دخالت‌ها در انتخاب فیلم‌های فجر تاکید کرد و گفت: همان‌گونه که پیش از این مطرح شد، وزیر فرهنگ که خود از چهره‌های برجسته علمی و دانشگاهی فرهیخته هستند، اساسا با چنین دخالت‌هایی مخالف بوده و هست.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ حجت‌الله ایوبی باردیگر بر عدم دخالت‌ها در انتخاب فیلم‌های فجر تاکید کرد و گفت: همان‌گونه که پیش از این مطرح شد، وزیر فرهنگ که خود از چهره‌های برجسته علمی و دانشگاهی فرهیخته هستند، اساسا با چنین دخالت‌هایی مخالف بوده و هست.

رئیس سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: راهبرد کلی وزیر ارشاد بر برگزاری جشنواره‌ای در تراز انقلاب اسلامی است که به طور طبیعی دغدغه سازمان سینمایی و مورد نظر هیات انتخاب فجر هم هست.

او همچنین با اشاره به اظهارات اخیر وزیر ارشاد در مشهد گفت: ایشان بر حضور فعال سازمان سینمایی در برنامه‌های “مشهد ۲۰۱۷” تاکید داشتند و بر این باور بودند که باید از ظرفیت‌های سینما برای برنامه‌های اثرگذار در این سال نهایت بهره را برد.

ایوبی در ادامه تاکید کرد با حمایت‌های شخص وزیر ارشاد، سازمان سینمایی برنامه‌هایی مختلفی در این راستا تدارک دیده است.

او با اشاره به نمایش مستند و کلیپ‌هایی که در افتتاحیه “مشهد ۲۰۱۷” توسط سازمان سینمایی تدارک دیده شده بود، درباره برنامه‌های دیگر هم توضیح داد: هم‌زمان با این افتتاحیه در مشهد، جشنواره فیلم کوتاه بینالود برگزار شد و فیلم «محمد رسول‌الله» برای مهمانان خارجی به نمایش درآمد.

ایوبی همچنین از برگزاری جشنواره فیلم‌های دینی در دهه کرامت در مشهد مقدس خبر داد و گفت: همچنین دست‌اندرکاران جشنواره جهانی فجر نیز قصد دارند برنامه‌هایی را در این شهر برگزار کنند که در حال برنامه‌ریزی آن هستند.

/ایسنا

 

  صوفی: خاتمی می‌گوید شرکت در انتخابات صددرصدی است اما ارائه لیست صددرصدی نیست/ نگران تائید صلاحیت اصلاح‌طلبان هستیم
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی