با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ترامپ باید در مورد ادعای تقلب توضیح دهد

شبکه تلویزیونی ‘سی ان ان’ گزارش داد: در پی ادعاهای ترامپ مبنی بر میلیون ها رای غیر قانونی درانتخابات آمریکا، لیندزی گراهام سناتور آمریکایی این ادعا را لرزه بر پیکره دمکراسی آمریکا خواند.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ شبکه تلویزیونی ‘سی ان ان’ گزارش داد: در پی ادعاهای ترامپ مبنی بر میلیون ها رای غیر قانونی درانتخابات آمریکا، لیندزی گراهام سناتور آمریکایی این ادعا را لرزه بر پیکره دمکراسی آمریکا خواند.

لیندزی گراهام سناتورجمهوریخواه در واکنش به این خبر به سی ان ان گفت: اگر رئیس جمهوری آمریکا ادعا می کند سه میلیون تا سه میلیون و ۵۰۰ هزار رای دهنده بطور غیر قانونی(درانتخابات ۲۰۱۶آمریکا) رای داده اند، این امر لرزه بر اعتماد و اطمینان دمکراسی در آمریکا است .
لیندزی گراهام افزود: او (ترامپ) باید فاش سازد که چرا بر چنین موضوعی معتقد است.
سی ان ان گزارش داد: مشاوران ترامپ دراین زمینه به کرات به تحقیقات سال ۲۰۱۲ میلادی PewTrust استناد می کنند که در آن گفته شده نزدیک به ۳میلیون آمریکایی در بیش از یک ایالت برای انتخابات ثبت نام کرده اند و یک میلیون و ۸۰۰ هزار رای دهنده آمریکایی نیز فوت کرده اند.
سی ان ان درادامه افزود : اما PewTrust افزود که درتحقیقات خود هیچ مدارکی مبنی بر تقلب در انتخابات آمریکا نیافته است.
‘جیم اکاستا'(Jim Acosta) خبرنگار کاخ سفید سی ان ان دراین باره گفت:دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا در حالی ادعای تقلب و میلیون ها رای دهنده غیر قانونی در انتخابات آمریکا را داردکه تیم وکلای وی در مقابله با بازشماری آرا در ‘میشیگان’ گفته بودند که شواهدی مبنی بر تقلب در انتخابات وجود ندارد.
دونالد ترامپ درحالی در انتخابات هشتم ماه نوامبر برابر با ۱۸ آبان ماه با ۳۰۴ آرای الکترال به پیروزی رسید که هیلاری کلینتون رقیب دمکرات وی با بیش از ۳میلیون آرای مردمی بیش از وی،دراین انتخابات شکست خورد.

/ایرنا
  آزادی موقت افشاگر ویکیلیکس از زندان

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی