با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سرمربی استقلال خوزستان: گل سالم ما را نگرفتند

سرمربی استقلال خوزستان پیروزی برابر همنام تهرانی را به استاندار شهرش تقدیم کرد.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ سرمربی استقلال خوزستان پیروزی برابر همنام تهرانی را به استاندار شهرش تقدیم کرد.

سید سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال تهران گفت: این برد را به استاندار خوزستان و رحیم زهیوی تقدیم می کنم. اگر او نبود قطعا تیم ما منحل شده بود. بازی سخت و سنگینی بود و علی رغم شایستگی در هفته قبل نتوانستیم تراکتور را ببریم. در این چند روز در کلاس ها حضور داشتم و همکارانم روی مسائل روحی روانی بازیکنان خیلی کار کرده بودند.

او افزود: امروز یک گل سالم هم زدیم که داور نگرفت ولی خوشبختانه بردیم. ما یک میلیارد دریافتی نداشتیم و این پول بین ۴۰ نفر تقسیم شد. بازیکنانم به عشق مردم بازی می‌کنند و امیدواریم بتوانیم در آسیا هم خوب کار کنیم. می توانیم جایگاه مناسبی را بدست بیاوریم.

سرمربی استقلال خوزستان درباره تحولات تیمش و اینکه چرا استقلال خوزستان بهتر از قبل بازی می‌کند، گفت: همانطور که گفتم وضعیت فعلی ما ربطی به مسائل مالی نداشت. ما مسئولیت داریم و می‌خواهیم دل مردم را شاد کنیم. بازیکنانم با قلبشان بازی می کنند.

وی درباره استفاده از چهار بازیکن تهاجمی تیمش و اینکه نبود هواداران استقلال در این بازی باعث موفقیت تیمش شد، گفت: من همیشه دنبال فوتبال تهاجمی هستم. من دوست دارم مردم از دیدن بازی لذت ببرند.

منبع: ایسنا

  سویا به رئال مادرید رسید
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی