با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

یک مدرسه در هر شهرستان سیستان وبلوچستان به نام آیت‌الله هاشمی نامگذاری شود

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: پیشنهاد می‌شود در هر منطقه و شهرستان اولین پروژه‌ای که به عنوان مدرسه به بهره‌برداری می‌رسد به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شود.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: پیشنهاد می‌شود در هر منطقه و شهرستان اولین پروژه‌ای که به عنوان مدرسه به بهره‌برداری می‌رسد به نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شود.

علیرضا نخعی صبح امروز در شورای آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان در سالن جلسات استانداری ضمن تسلیت رحلت جانگداز آی‌ الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: این شخصیت، شناسنامه انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: از منظر دستگاه تعلیم و تربیت بدون تردید آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یک سرمایه بزرگ فرهنگی و تربیتی در جامعه است.

نخعی عنوان کرد: وظیفه ما این است که از این سرمایه در دستگاه تعلیم و تربیت استفاده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان با اشاره به اینکه بازخوانی نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی باید در برنامه ها قرار گیرد افزود: باید با بازخوانی نقش بی بدیل و ویژگی‌های برجسته شخصیت ایشان در تربیت نسل آینده استفاده کنیم.

وی به شورای آموزش و پرورش استان پیشنهاد کرد که اولین پروژه آموزشی که قرار است در هر منطقه یا شهرستان به بهره‌برداری برسد به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شود.

مدیر کل آموزش و پرورش هدف از این کار را جاودانه ماندن این شخصیت در فرهنگ این سرزمین عنوان کرد.

وی ادامه داد: این کار فرصتی خواهد بود برای تلاش همگانی و اینکه خردورزی و اعتدال در استان نهادینه شود.

منبع: ایسنا

  حال و هوای تمرین استقلال با سرمربیگری مجیدی/ روز گفت‌وگوهای دو جانبه
آگهی
آگهی