با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

تعجب ذوبی ها از رفتار منصوریان

مربی ذوب‌آهن گفت: بعید است مربیان در این سطح حرفه‌ای ندانند که شرایط جذب بازیکن در اواسط فصل چگونه است.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ مربی ذوب‌آهن گفت: بعید است مربیان در این سطح حرفه‌ای ندانند که شرایط جذب بازیکن در اواسط فصل چگونه است.

مجتبی حسینی، سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از بازی با سایپا شرکت نکرد و حسن استکی دستیار او در این نشست حاضر شد. استکی در مورد این دیدار گفت: این تیم مقابل پرسپولیس نشان داد که تیم قدرتمندی است و ما از حسین فرکی شناخت داریم. می‌دانیم سایپا تیم قدرتمندی است و جایگاهش اصلا در پایین جدول نیست و امیدواریم در بازی‌های آینده این تیم بتواند خود را به بالای جدول برساند اما در تیم ما علی حمام و عباسی مصدوم هستند و بازیکن محرومی نداریم و تلاش می ‌کنیم که در این بازی موفق شویم.
وی در مورد فهرست خروجی و ورودی بازیکنان تیم ذوب آهن گفت: لیست خروجی نداریم اما ربیع عطایا بازیکن لبنانی را گرفته‌ایم که از دیروز در تمرینات‌مان شرکت کرده است. در دو پست هافبک و مهاجم بازی می‌کند و یک بازیکن چپ پا است.
مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد مصاحبه سعید آذری علیه علیرضا منصوریان که گفته بود او با دو بازیکن ما به طور غیرقانونی مذاکره کرده است،‌ گفت: من مصاحبه آذری را خواندم. البته اطلاعاتی از جزئیات این مسئله ندارم. فقط می‌توانم بگویم در سال ۲۰۱۷ بعید است مربیان در چنین سطح حرفه‌ای ندانند که شرایط جذب بازیکن در اواسط فصل چگونه است و خودشان باید بگویند که چه کاری کرده‌اند.

منبع: خبرآنلاین

  فیلم/ شوخی دیدنی روحانی جوان با مداحی ها و ترانه های امروزی!
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی