با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

جزئیات قرارداد انصاری فرد با بزرگترین باشگاه یونان

کریم انصاری فرد با قراردادی ۳ و نیم ساله در حالی به تیم صدرنشین لیگ یونان می‌رود که سابقه تقریبا ۵۰۰ هزار یورو به جیب خواهد زد.

 

به گزارش اصلاحات نیوز؛ کریم انصاری فرد با قراردادی ۳ و نیم ساله در حالی به تیم صدرنشین لیگ یونان می‌رود که سابقه تقریبا ۵۰۰ هزار یورو به جیب خواهد زد.

بر اساس گزارشی از رادیو ورزش یونان، امروز (جمعه) باشگاه المپیاکوس صدرنشین لیگ حرفه‌ای یونان، خبر جذب کریم انصاری فرد را رسما اعلام کرد. او روز گذشته معاینات پزشکی خود را انجام داد تا بعد از هفته‌ها گمانه‌زنی، به پرافتخارترین تیم یونان بپیوندد و شاگرد پائولو بنتو در این تیم شود که قبلا هدایت تیم ملی پرتغال را بر عهده داشت. بر خلاف تیم‌های قبلی انصاری فرد که قرارداد یک ساله داشت این بار بازیکن ایرانی با قراردادی سه و نیم ساله به المپیاکوس می‌رود و تقریبا سالانه ۵۰۰ هزار یورو درآمد خواهد داشت.

گفته می‌شود که ورود کریم انصاری فرد به المپیاکوس همراه با خروج اسکار کاردوسو از این تیم همراه خواهد شد که هنوز این باشگاه خبر را تایید نکرده است.

انصاری فرد قرار است امروز (جمعه) با اعضای باشگاه و هم‌تیمی‌هایش دیدار کند و جلسه معارفه خود را برگزار کند. او در این تیم هم‌تیمی بازیکنانی چون مارکو مارین و استفان کامبیاسو شده است.

منبع: ایسنا

 

  توجه تیم‌های معتبر اروپایی ستاره های ایرانی در یونان
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی