با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

آیت‌ الله هاشمی رفسنجانی زحمات فراوانی برای نظام و انقلاب کشید

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی زحمات فراوانی برای نظام و انقلاب کشید، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی به مسئله مهم «ولایت فقیه» اعتقاد داشت چرا که این مهم برگرفته از متن قرآن است.

 

اصلاحات نیوز – مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی زحمات فراوانی برای نظام و انقلاب کشید، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی به مسئله مهم «ولایت فقیه» اعتقاد داشت چرا که این مهم برگرفته از متن قرآن است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام کاظم لطفیان شب گذشته (۲۰ دی) در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی که در مسجد امام حسین(علیه السلام) بیرجند برگزار شد با تسلیت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها اظهار کرد: متاسفانه معرفت ما از این بانوی بزرگ اسلام، ناقص است.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بارها و بارها مسئله نفوذ را مطرح کرده اند اما برخی از سیاست مداران نسبت به این موضوع، بی تفاوت هستند، از انقلاب اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب به عنوان دو امانت یاد کرد که هم اکنون در اختیار ما هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تاکید کرد: یکی از مهمترین مولفه های یک شیعه سیاسی این است که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشد و به شایعات توجهی نکند و با توجه به حدیثی از امام صادق علیه السلام، شیعه واقعی حتی اگر از گرسنگی بمیرد، دست پیش دشمن دراز نمی کند.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی به مسئله مهم «ولایت فقیه» اعتقاد داشت چرا که این مهم برگرفته از متن قرآن و روایت ائمه معصومین علیهم السلام است، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز همچون مقام معظم رهبری همواره به دنبال شکل گیری تمدن باشکوه اسلامی بود و این مهم تنها با پیروی از ولایتمداری محقق می شود.

حجت الاسلام لطفیان با تاکید بر اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی زحمات فراوانی برای نظام و انقلاب کشید، خاطرنشان کرد: مولفه های منطبق با آموزه های قرآنی از جمله پرهیز از نزاع و تفرقه و تقویت بردباری و شکیبایی در پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی وجود داشت که باید مورد دقت قرار گیرد.

  کارت‌های زرد تیم فوتبال دختران ایران را از آسیا حذف کرد
آگهی
آگهی