با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

دعوت محسن رضایی از مردم برای شرکت در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تسلیت‌ مجدد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، ملت شریف ایران را به حضور باشکوه در مراسم تشییع پیکر آن فقید سعید دعوت کرد.

 

اصلاحات نیوز – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تسلیت‌ مجدد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، ملت شریف ایران را به حضور باشکوه در مراسم تشییع پیکر آن فقید سعید دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، متن فراخوان محسن رضایی به این شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

اندوه ارتحال انقلابی پیشکسوت و مجاهد استوارگام، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار وفادار انقلاب، امام و رهبری، بر قلوب ملت ایران، غمی سنگین و طاقت‌فرساست.

امروز، رهبری معظم انقلاب در غم جانکاه از دست دادن رفیق دیرین خود به سوگ نشسته است.

زندگی سراسر مبارزه هاشمی در دوران خفقان رژیم ستم‌شاهی و در رکاب امام (ره)، با تحمل مخوف‌ترین زندان‌ها و شکنجه‌های ساواک و پس از پیروزی انقلاب و برپایی نظام جمهوری اسلامی، در پذیرش مسئولیت‌های سنگین و طاقت‌فرسا، چه در دوران امام (ره) و چه در عهد ولایت مقام معظم رهبری، تاریخچه‌ای مشعشع از این مبارز کهنسال به یادگار گذاشته است.

هاشمی، مصداق واقعی سابقون انقلاب بود که در عرصه‌های گوناگون مسئولیت، از هیچ تلاشی مضایقه نکرد.

به جرات می‌توان گفت که هیچ حادثه‌ مهمی در نهضت اسلامی و پس از آن در عهد جمهوری اسلامی نیست که هاشمی در آن نقشی موثر نداشته باشد و همین سوابق انقلابی و تاثیرگذاری ایشان در تقویت نظام اسلامی، سبب می‌شد که دوستی‌های دیرینه و همکاری‌های صمیمانه ما با وجود برخی اختلاف نظرها، با آن فقید سعید ادامه یابد.

امروز هاشمی در میان ما نیست اما نام نیکوی او در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، ماندگار خواهد بود و بی‌تردید، ملت قدرشناس ایران، فردا با حضور با شکوه در مراسم تشییع این یار وفادار انقلاب، وحدت خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

اینجانب مصیبت فقدان این مجاهد سترگ را به محضر مبارک حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری، مراجع عالیقدر تقلید و حوزه‌های علمیه و عموم ملت شریف ایران و بیت محترم و بازماندگان ایشان تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت حق، علو درجات این مجاهد خستگی‌ناپذیر را طلب می‌کنم.»

 

  محسن رضایی: توطئه سعودی‌ها را افشا کنید
آگهی
آگهی