با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

محمود صادقی: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی همراه با مردم بود

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن تاکید بر شخصیت بی بدیل و موثر آیت الله هاشمی رفسنجانی در انقلاب و تداوم آن گفت: ایشان شخصیتی همراه با مردم بود و علی‌رغم برخی بی‌مهری‌هایی که به او شد بزرگی و عزمت داشت.

 

اصلاحات نیوز – نماینده مردم تهران در مجلس ضمن تاکید بر شخصیت بی بدیل و موثر آیت الله هاشمی رفسنجانی در انقلاب و تداوم آن گفت: ایشان شخصیتی همراه با مردم بود و علی‌رغم برخی بی‌مهری‌هایی که به او شد بزرگی و عزمت داشت.

محمود صادقی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی رفسنجانی شخصیت بی‌بدیل در جمهور اسلامی ایران بوده که کسی نمی‌تواند جای ایشان را پر کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: نقش و اثرگذاری که ایشان در همه تحولات انقلاب و سال‌های پس از آن داشتند چه در زمان جنگ و چه در تحولات مهمی که در زمان انقلاب صورت گرفته بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دوره سازندگی و تاثیری که در خارج کردن کشور از آن شرایط داشت، گفت: هاشمی مشاور امینی برای امام (ره) بودند و چه در سمت رئیس جمهور و چه در سمت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همواره برای کشور تلاش داشتند.

این نماینده مجلس در ادامه اظهار کرد: پس از انتخابات سال ۸۸ و ناملایماتی که در صحنه سیاسی به وجود آمد، شخصیت ایشان به گونه‌ای بود که با مردم همراه بودند و علی‌رغم بی‌مهری‌هایی که به ایشان شد، بزرگی و عزمت‌شان را شاهد بودیم.

این عضو فراکسیون امید مجلس خاطر نشان کرد: حتی با بی مهری‌هایی که در جریان رد صلاحیت ایشان صورت گرفت، همواره انسانی بسیار صبور بود. این جوانمردی‌ها به گونه‌ای که ناملایمات برای او به وجود آورد، برای حفظ نظام تداوم داشت.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهار کرد: ضایعه درگذشت ایشان جبران ناپذیر است و به مردم و رهبری تسلیت می‌گویم.

 

  جوریابی: قالیباف هنوز نیاموخته از مردم عذرخواهی کند
آگهی
آگهی