با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

سگ شکم کودک ۵ ساله بجنوردی را درید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با اشاره به دریده شدن شکم کودک پنج ساله بجنوردی توسط سگ، گفت: هزینه‌های اعزام کودک به هر نقطه از کشور برای درمان پرداخت می‌شود.

 

اصلاحات تیوز – مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با اشاره به دریده شدن شکم کودک پنج ساله بجنوردی توسط سگ، گفت: هزینه‌های اعزام کودک به هر نقطه از کشور برای درمان پرداخت می‌شود.

‌حسن شکوری نسب در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ‌اظهارکرد: جمعیت هلال احمر استان تا بهبودی امیرمحمد در کناروی بوده و در حوزه درمان نیز پشتیبانی لازم را انجام می‌دهد.

به گزارش ایسنا، براثر حمله سگ به کودک پنج ساله از اهالی روستای جلگه شوقان از توابع شهرستان بجنورد شکم وی دریده شده و کودک برای انجام درمان به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد منتقل، سپس برای ادامه درمان به بیمارستان شیخ مشهد اعزام شده است.

‌هم اکنون بنا بر نظر پزشکان باید این کودک به منظور تکمیل فرآیند درمان به شیراز منتقل شود، این در حالیست که خانواده این کودک توان مالی لازم را برای درمان کودک خود ندارند.

در این راستا جمعیت هلال احمر خراسان شمالی اعلام کرده است، امیر محمد پنج ساله را دراعزام  به هر نقطه از کشور یاری می‌کنند.

  در نوشهر، امدادرسانی و نجات ۲۳ نفر از برف و کولاک
آگهی
آگهی