با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

جزئیات نشست شورای ترافیک/ وزیر کشور: مهمتر از مساله ترافیک تهران وجود ندارد

وزیر کشور خواستار برگزاری جلسه شورای ترافیک تهران بطور ماهانه یک بار شد و افزود: مهمتر از مساله ترافیک تهران وجود ندارد. جلسه شورای ترافیک در سال های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ دو تا سه بار تشکیل شده و درد مشترک همه ما این است.

به گزارش اصلاحات نیوز: «عبدالرضا رحمانی فضلی» عصر امروز -چهارشنبه- در نشست شورای ترافیک کشور با بیان این مطلب به موضوع مترو اشاره کرد و افزود: دو هزار واگن پای قرارداد رفته، شورای اقتصاد تایید کرده و به زودی قرارداد آن امضا می شود.

رحمانی فضلی گفت: عمده این واگن ها برای تهران است اما به بقیه استان ها هم می رسد اما خواست ما این است که این مساله در تهران بیشتر در اولویت قرار گیرد تا مشکل مردم کم شود.

وی درخصوص قطار حومه ای افزود: آقای آخوندی پیگیر این مساله است و برنامه های خوبی دارند. اگر قرار است این موضوع به کمیسیون کلان شهرها بیاید ما این مساله را پیگیری می کنیم.

وزیر کشور همچنین با تاکید بر مساله آموزش گفت: روی آموزش نیروهای پلیس باید کار شود. بیشتر از نیروی سرباز استفاده می شود. کادر نیستند و باید اینها بیشتر آموزش ببینند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه بیشتر این نیروها قدرت برخورد را ندارند و بایستی اعمال اقتدار بیشتری داشته باشند تاکید کرد: من به عنوان وزیر کشور در جهت اقتدار نیروها، اقتدار و امکانات آنها کمک می کنم.

** با افزایش مراکز فنی خودروها تخلفات پائین آمده است
وزیر کشور معاینه فنی خودروها را به عنوان یکی از توفیقات دولت تدبیر و امید عنوان کرد و اظهار داشت: با افزایش تعداد مراکز معاینه فنی خودرو در کشور تخلف ها پایین آمده است.

رحمانی فضلی درخصوص کنترل هوشمند هم تصریح کرد: برای کنترل هوشمند برنامه های اجرایی را در مدت یک ماه به ما ارائه دهید.

وی درخصوص نمایشگاه بیسن المللی تهران هم گفت: این نمایشگاه قدیمی است. اگر تا جلسه بعدی برای آن برنامه نیاورید (برگزاری برنامه های ) آن را ممنوع می کنیم. اگر قرار است ترافیک ایجاد کند، آن را می خواهیم چه کار کنیم؛ مگر این که بیایند بگویند این نوع نمایشگاه ها را با کمترین هزینه دایر می کنیم.

وزیر کشور درخصوص تردد ماشین آلات سنگین در شب و حمل کالا در روز، خواستار تعیین مسوول مشخص در این زمینه شد و افزود: شما برنامه را بیاورید ما ابلاغ ها را از طریق وزارت کشور انجام می دهیم.

رحمانی فضلی همچنین گفت: مساله ترافیک مصلا هم باید تعیین تکلیف شود.

 
منبع: ایرنا
  ترامپ خانواده سرباز آمریکایی را عزادار کرد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی