با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

چرا فقط مختارنامه؟

پرویز پورحسینی، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، به عدم تولید سریال‌های مذهبی نظیر «مختارنامه» و بازپخش چندباره آثار فاخر ساخته‌شده با این موضوع، از تلویزیون انتقاد کرد.

 

اصلاحات نیوز – پرویز پورحسینی، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، به عدم تولید سریال‌های مذهبی نظیر «مختارنامه» و بازپخش چندباره آثار فاخر ساخته‌شده با این موضوع، از تلویزیون انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد خبری دومین سوگواره فرهنگی هنری عبرات، پرویز پورحسینی، بازیگر سریال «مختارنامه» با محوریت موضوع سیره امام حسین(ع) و یارانشان و واقعه عاشورا که بارها از تلویزیون بازپخش شد، با انتقاد به کمبود تولید آثار سینمایی و تلویزیونی مذهبی نظیر این سریال گفت: متاسفانه من نظر انتقادی نسبت به کمیت تولیدات مذهبی در تلویزیون و سینما دارم و برایم جای سوال است که چرا باید با گذشت چند سال از اولین مرتبه پخش «مختارنامه»، این سریال همه ساله و برای چند نوبت، دوباره در کنداکتور پخش شبکه های مختلف تلویزیونی قرار بگیرد و کمتر به تولید آثار فاخر دیگری مانند این سریال اقدام کرد؟!

وی افزود: چرا تنها سریالی نظیر «مختارنامه» باید درباره کربلا ساخته و پخش شود و آثار فاخر دیگری مانند این سریال را درباره این موضوع مهم نبینیم؟!

بازیگر نقش میثم تمار در «مختارنامه» ادامه داد: صداوسیما و کسانی که در حوزه تولید فیلم و سریال دست اندرکار هستند، نباید از موضوعات این چنینی غافل شوند. چراکه جامعه به ساخت این نوع آثار هنری که رنگ و بوی مذهبی داشته باشند، نیاز دارد و آن ها باید به این مقوله بیشتر بپردازند.

پورحسینی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم این مردم هستند که درباره یک سریال قضاوت می‌کنند و آن‌ها باید درباره سریال «مختارنامه» نظر بدهند که با استقبال از آن می‌توان نظرشان را فهمید.

گفتنی است دومین سوگواره فرهنگی هنری عبرات در ۱۰ بخش به همت ستاد مرکزی اربعین برگزار می شود. مهلت ارسال اثر به این رویداد تا ۲۰ دی ماه تمدید شده است.

 

  پخش «وقتشه»، «کودک شو» و «مرور برنامه دورهمی» با فرا رسیدن ماه محرم به اتمام می رسد
ادامه ی خواندن
آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی