با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

ترامپ اصلا به فکر باختن نبود!

ترامپ: هرگز به این فکر نمی‌کردم که شاید در انتخابات ببازم

 

اصلاحات نیوز – به نظر می‌رسد رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا قصد ندارد منتقدانی که پیش از پیروزی او در انتخابات سرزنشش می‌کردند را ببخشد. او در پیامی توئیتری نوشت “رسانه‌ها و کارشناسان متعددی می‌گفتند که من فکر می‌کنم در انتخابات می‌بازم…. اما این اشتباه بود.”

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری پرس اسوسیشن، از زمان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر او مکررا از توئیتر برای انتقاد از مخالفانش و اظهارنظرها استفاده می‌کند و این نظرات گاهی درباره مسائل مهم امنیت ملی بیان می‌شود.

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا دوشنبه در پیامی توئیتری نوشت: فکر می‌کردم و احساسم این بود که پیروزی بزرگی نصیبم می‌شود و بیش از ۲۷۰ رای الکترال کالج می‌گیرم.

 توجه بیش از حد ترامپ به پیروزی غیرقابل تصور خودش در انتخابات در شرایطی است که او برای تعیین دولت جدیدش پشت درهای بسته کار می‌کند. او قرار است ۱۷ روز دیگر ادای سوگند داشته باشد.

او دوشنبه در پیام توئیتری دیگری از عکس اولی که شبکه سی‌ان‌ان برای کتاب جدیدش استفاده کرده، انتقاد کرد و نوشت: امید داشتم خوب باشد اما آنها از بدترین عکس من استفاده کردند.

ترامپ همچنین در پیام دیگری خطاب به رام امانوئل، شهردار شیکاگو و رئیس دفتر سابق اوباما گفت که اگر او نمی‌تواند آمار قتل را کاهش دهد باید از مقام‌های فدرال درخواست کمک کند.

 

  با آمدن ترامپ، خرید سلاح در میان اقلیت های آمریکا افزایش یافت

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی