با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

با قانع سازی،سکس ورکرها و کارتن خوابان “عقیم” شوند

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به موضوع روزهای اخیر مبنی بر عقیم سازی کارتن خوابها گفت: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود.

 
به گزارش اصلاحات نیوز ؛ سیاوش شهریور ، مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در اظهاراتی پیرامون «عقیم‌سازی کارتن خواب‌ها و سکس ورکرها» که این روزها انتقادهای زیادی را به دنبال داشته است، بیان کرد: چند موضوع را باید به عنوان پیش زمینه این اقدام در نظر گرفت؛ نخست آنکه براساس قوانین کشور و به لحاظ حقوقی هیچ کس اجازه ندارد؛ این کار را انجام دهد.
 
وی ادامه داد:اگر خانم مولاوردی هم چنین بحثی را مطرح کرده که با رضایت زنان کارتن خواب این کار صورت بگیرد، به این دلیل است که در شهر تهران زنانی وجود دارند که معتاد، کارتن‌خواب و تن‌فروش هستند.

این مقام مسئول در استانداری تهران با تاکید بر اینکه این مسئله که زنان علاوه بر توزیع مواد مخدر، خودشان هم مصرف می‌کنند و به سکس ورکری هم مشغول هستند، اظهار داشت: بالای ۲۰ درصد این زنان ایدز دارند و انواع و اقسام بیماری را گسترش می‌دهند.

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران افزود:برخی از این زنان علاوه بر اعتیاد و کارتن‌خوابی و توسعه فحشا، عین ماشین جوجه‌کشی بچه تولید می‌کنند و چون بچه‌ها سرپرست ندارند، به فروش می‌رسند.

شهریور با طرح این سوال که با این وضعیت چه باید چه کرد؟ اظهار داشت: یک پروژه، واقعیت و نظری وجود دارد که بسیاری از سازمان‌های مردم نهاد و نخبگان اجتماعی نیز با آن موافق هستند؛ مبنی بر اینکه اگر زنی بیماری دارد، سکس ورکر هم هست و جا هم ندارد، با رضایت خودش عقیم شود نه اینکه به زور این کار انجام شود.

وی با بیان اینکه هیچ کسی در ایران (مدیران ملی) با این گزاره ضدحقوقی (عقیم‌سازی زنان کارتن خواب) موافق نیست، خاطرنشان کرد: اگر زنی باشد که جانش به لبش رسیده باشد، نتواند بچه‌اش را بزرگ کند و مجبور باشد آن را بفروشد، اگر بگوید که حاضرم عقیم شوم، این کار انجام شود؛ بهتر است، چرا که حداقل شاهد بچه‌ای مریض، دارای فقر غذایی، بحران‌زده و فاقد سرپرست نخواهیم بود.

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با بیان این مطلب که بخشی از واقعیت جامعه را نمی‌توان به صورت علنی گفت، تصریح کرد: چه اتفاقی در زیر پوست این شهر در حال رخ دادن است؟ این زنان، بسیاری از دختران ما به ورطه هلاکت می‌کشانند و به آن‌ها آموزش ترویج فشاد و فحشا می‌دهند. ما متاسفانه نتوانستیم تولید امید و اشتغال کنیم.

وی ادامه داد: جوانی که نا‌امید و بیکار است و سنش ۴۰ سال شده و شریک جنسی ندارد، باید از یک سو به فرد آموزش دهیم که از وسایل پیشگیری استفاده شود که حداقل مریض نشود.

شهریور در خاتمه با تاکید بر عقیم سازی کارتن خوابها به منظور جلوگیی از آسیب های اجتماعی بیان کرد: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود./ilna

  ماجرای نامه اوباما به رهبر انقلاب
ادامه ی خواندن
آگهی
5 نظر

1 پاسخ

 1. ناشناس

  13 دی 1395 در 13:26

  روحانی،جلیلی،قالیباف،…..شهردار ،فرماندار،بخشدار، …..کارمند ،کارگر،شغل آزاد میگویند مسئولین کاری کنند : مسئولین راپیدا کنید تا کاری کنند ..

 2. محمدشفیع سلیمانی

  12 دی 1395 در 19:51

  به جای این تزها بیائیدمملکت را مدیریت کنید .مشکل بیکاری و ورود مواد مخدر به کشور را حل کنید /کسر شان مان نشود از کشورهایی مثل ژاپن.چین و….الگو برداری کنیم /در یک خیابان در شهری در شهرستان لنجان اصفهان بنام چمگردان به بیش از ۱۰ مغازه مجوز فروش دخانیات میدهند در صورتی که شاید در یکسال در تمام این شهر برای ۱۰ نفر اشتغالزایی نشود .بگرد پیدا کن پرتغال فروش را..

 3. ناشناس

  12 دی 1395 در 13:35

  مدعیان دفاع از ففرا و بینوایان کسانی شده اند که خود زمانی حاکم اقتصاد کشور بودند واقتصاد کشور را به ته دره بردند

 4. ناشناس

  12 دی 1395 در 13:32

  این به اصلاح مدیان حقوق شهروندی زندگی را از این بیچاره ها بگیرن مگر اینها زنده گی داده اند غیر از خداوند هیچ کس حق گرفتن زندگی از کسی ندارد با عقیم کردن زندگی را از کسی نگیرید بجای حل مسئله صورت مسئله را پاک نکنی مدیان دفاع از فقرا و بینوایان کسانی هستند که اقتصاد کشور را به ته دره بردند

 5. ناشناس

  12 دی 1395 در 13:23

  این به اصلاح مدیان حقوق شهروندی زندگی را از این بیچاره ها بگیرن مگر اینها زنده گی داده اند غیر از خداوند هیچ کس حق گرفتن زندگی از کسی ندارد با عقیم کردن زندگی را از کسی نگیرید بجای حل مسئله صورت مسئله را پاک نکنی

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی