با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

آخرین وضعیت گورخواب‌ها در نصیر‌آباد+ عکس

پس از انتشار گزارشی در روزنامه شهروند درباره گورخواب‌های شهرنصیر‌آباد شهرستان شهریار، مسئولان این شهرستان دریک طرح ضربتی صبح امروز با ضرب و شتم این کارتن‌خواب‌ها اقدام به بیرون راندن آنها از این گورستان کردند

به گزارش اصلاحات نیوز: بازهم به‌جای حل مسئله صورت مسئله را پاک کردند، پس از انتشار گزارشی در روزنامه شهروند درباره گورخواب‌های شهرنصیر‌آباد شهرستان شهریار، مسئولان این شهرستان دریک طرح ضربتی صبح امروز با ضرب و شتم این کارتن‌خواب‌ها اقدام به بیرون راندن آنها از این گورستان کردند. نکته جالب توجه اینجاست شهرباغستان که گورستان نصیرآباد در آن واقع شده است؛ دارای بیشترین کمپ‌های ترک اعتیاد در استان تهران است.

 به‌گزارش خبرنگار قانون، صبح امروز بسیاری از خبرنگاران و انجمن‌های خیریه برای رسیدگی به‌وضعیت این کارتن‌خواب‌ها به گورستان نصیرآباد مراجعه کردند که با گورستانی خالی مواجه شدند. پس از جست‌وجو‌های فراوان تنها یکی از این کارتن‌خواب‌ها را پیدا کردند که او نیز با ترس و دلهره به خبرنگاران و انجمن‌های خیریه گفت:« تنهایمان بگذارید صبح زود یکسری از مسئولان آمدند و ما را با کتک بیرون کردند، الان همین گور را برای خوابیدن نداریم.»

این کارتن‌خواب‌ها پس بیرون رانده شدن از گورستان به خانه‌ نیمه‌کاره‌ای در همان حوالی پناه برده‌اند.


/قانون

نامه تند اصغر فرهادی به رئیس جمهور

 

گزارش شهروند از وضعیت گورخواب های هموطن…

ادامه ی خواندن
۲ نظر

1 پاسخ

 1. آرش

  29 دسامبر 2016 در 10:12 ق.ظ

  این برخورد،برخورد یک ایرانی با هموطنش نیست،این همان برخورد خاندان حکومتی عربستان با زایران در آن قتل عام اخیر است،فقط یک بیگانه میتواند با یک ایرانی این برخورد را بکند،آقایان بظاهر محترم جرم اعتیاد این همشهری ها از جرم بابک زنجانی چقدر بزرگتراست ک حتی یکبار هم از سشوار مو واصلاح صورتش کم نگذاشتید؟
  چندبار از خود مسیولین بجرم فسادوهزار کار ناشایست درست درزمان ارتکاب دستگیر شدند؟ چقدرشان اصلا معلوم نمیشود؟ بنظر من ک خود را یک شهروند عامی و از طبقه کارگر و ظعیف این مملکت میدانم،سختترین کار،به خود نگاه کردن و دیدن خود است،مگر شما کی هستی ک توهین کنی؟ آقای استاندار مگر شما کی هستی؟

 2. مریم فراهانی

  27 دسامبر 2016 در 7:37 ب.ظ

  ایرانی غیرتت چه شد با الله اکبر دولتی را صاقط کردید . نمی توانید درد و جان کندن ضعیف ترین غشر جامعه زخم خوردهای روزگار فرصت طلبان را تکسکین باشید .

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی