با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

اوباما: می توانستم دوباره در انتخابات برنده شوم!

رییس‌جمهوری آمریکا اظهار کرد،در صورتی که به لحاظ قانونی امکان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر را داشت، می‌توانست در این انتخابات رأی بیاورد و پیروز شود.

 

اصلاحات نیوز – رییس‌جمهوری آمریکا اظهار کرد،در صورتی که به لحاظ قانونی امکان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر را داشت، می‌توانست در این انتخابات رأی بیاورد و پیروز شود.

به گزارش ایسنا،‌ به نقل از شبکه خبری سی.ان.ان، باراک اوباما، رییس‌جمهوری آمریکا که آخرین روزها و هفته‌های دومین دوره ریاست‌جمهوری خود را سپری می‌کند، معتقد است که اگر این امکان را می‌داشت که برای بار سوم در انتخابات ریاست‌جمهوری کشورش کاندید شود، می‌توانست در این انتخابات پیروز از میدان بیرون آید.

وی در گفت‌وگوی خود با شبکه خبری سی.ان.ان تصریح کرد: من اطمینان دارم که اگر یک بار دیگر کاندید می‌شدم، می‌توانستم اکثریت آمریکایی‌ها را برای حمایت از کاندیداتوری خود مجاب کنم.

رییس‌جمهوری کنونی آمریکا اضافه کرد:‌ در مکالمه‌هایی که با افراد مختلف در سراسر آمریکا داشتم که شامل افراد مخالف من نیز بود، آن‌ها گفتند که جهت و رویکردی که من در راستای آن حرکت می‌کردم، درست بوده است.

اوباما در پاسخ به پرسشی درباره کمپین ریاست‌جمهوری هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت: او عملکرد شگفت‌انگیزی در شرایطی دشوار داشت اما رسانه‌ها برخورد خوبی با او نکردند.

رییس‌جمهوری آمریکا گفت: من فکر می‌کنم درباره او معیاری دوگانه به کار گرفته شد.

 

  دفع حمله داعش در غرب الانبار

نظر سنجی

از سایت ما راضی هستید؟

View Results

Loading ... Loading ...
آگهی
آگهی