با ما ارتباط برقرار کن

آخرین اخبار

ارائه‌شده

در

معرفی فرد خاطی به بازررسی آموزش و پرورش/به ما گفت که من “تظاهر” به تنبیه می کردم!

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار با اشاره به موضوع تنبیه بدنی یک دانش اموز در مدرسه این شهرستان گفت:فرد خاطی به مراجع مربوطه و بازررسی اموزش و پرورش معرفی شده است.

تنبی کودکان

تنبی کودکان

علی ذبیحی،مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار واقع در غرب استان تهران در گفتگو با اصلاحات نیوز با اشاره فیلم منتشر شده پیرامون تنبیه بدنی یک دانش آموز در مدرسه معلم این شهرستان اظهار داشت:برخوردی که شکل تنبیهی داشت را یکی از همکاران ما با یکی از دانش اموزان خود انجام داده و از آنجایی که طبق مواد ۷۵ و ۷۶ آیین نامه انضباطی مدارس این عمل مغایر قانون است،فرد خاطی احضار و بررسی های لازمه صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: با توجه به قوانین موجود و رویه های قانونی ایجاد شده در وزارت آموزش و پرورش،فرد خاطی جهت بررسی های بیشتر به مجاری قانونی مربوطه وزارتخانه و بازررسی معرفی شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار ضمن تایید این مهم که فرد تنبیه کننده دانش آموز از کادر مدرسه بوده بیان کرد:البته با توجه به این مسئله که تخلف نسبت به رفتاری صورت گرفته به هیئت تخلفات ارجاع داده شده و در آنجا نیز بررسی های لازمه صورت خواهد پذیرفت.

وی در پاسخ به این سوال که ” خانواده دانش آموز تا کنون شکایتی را مطرح کردند یا خیر؟ “،گفت:خیر تا کنون شکایتی از سوی این خانواده مطرح نشده اما این موضوع جوانب دیگری نیز دارد که باید به آنها نیز توجه کرد.

ذبیحی افزود:موضوع اول این است که فرد خاطی از اقدام خود اظهار ندامت کرده است و موضوع دیگر این است که این بنده خدا به ما گفته که بیشتر داشته ” تظاهر به تنبیه ” میکرده تا سایر دانش اموزان متنبه شوند و این موضوع را دانش آموزان دیگر نیز میدانستند،اما این مهم قابل بررسی است.

وی در خاتمه ضمن ابراز بی اطلاعی خود از نحوه برخورد احتمالی توسط مراجع مربوطه با فرد خاطی،اظهار داشت:تا زمانی که تمام جوانب موضوع مشخص نشده و معلوم نشود که نوع تخلف به چه شکی بوده است نمیتوان اظهار نظر دقیقی کرد و باید منتظر ماند تا نظر هیئت نظارت بر تخلفات اعلام شود.

 

 

  معاون سیاسی وزیر کشور: فضای سیاسی کشور نسبت به گذشته با نشاط‌تر است
ادامه ی خواندن
آگهی
7 نظر

1 پاسخ

 1. همکار

  24 دی 1395 در 15:34

  من اولین باره دراین سابت مطلب میگزارم .معلومه که افرادی که با نظر بنده موافقند کم نیستند.

 2. همکار

  24 دی 1395 در 15:30

  مگرخود اولیا هرگز ازدست بچه هاشون عصبانی نمیشن .بااین حمایتی که شما ازدانش اموزان خاطی میکنید من بعد هم اولیا وهم بچه ها درمدرسه ریاست میکنند ومدیران باید نازکترازگل به اونا نگن.از مدعیان چه اولیا وچه مسئولین میخواهم سه روز مسئولیت نظم یک مدرسه رابه عهده بگیرند اگر توانستند کنترل کنند ؟مدیران ومعاونین محترم با این وضعیت بهتره استعفاکنندوبه کلاس بروند ومدیریت مدرسه را به اولیا بسپارند.

 3. رضا

  10 دی 1395 در 10:03

  امیدوارم دست این معلم بشکند
  مگراداره کنترل نمیکند
  خاک برسررییس ومعاونان بی عرضه اداره شهریار
  اگریه روزی باکودک من اینگونه رفتاربشه آموزش وپرورش رو روسرشون خراب میکنن
  البته بیشتربه فکر دزدی هستندتابچه های مردم.
  امیدوارم نماینده اصلاح طلب شهریارجناب آقای محمودی فکری به حال این گروه داعشی بکند

 4. منصور

  09 دی 1395 در 19:45

  ازمدیرت آموزش وپرورش شهریاربه خاطر تلاش های خستگی ناپذیرشان تشکر می کنم وازایشان می خواهم موضوع پیش آمده راپیگیری کنند.

 5. سوگند

  06 دی 1395 در 13:59

  بهتراست آقای محمودی این گروه اصولگرای افراطی تنبیه کن رابریزدبیرون

 6. علی

  06 دی 1395 در 13:57

  برای ذبیحی‌،هاشمی،طلایی،کوچکی وهمه بیسوادان آموزس وپرورش شهریارمتاسفم

 7. ناصر

  05 دی 1395 در 22:56

  مدیر محترم آموزش پرورش شهرستان شهریار – حمایت از همکار خوب است – اما لطفا موضوع را ماستمالی نکن ! – من به عنوان یک پدر به هیج وجه اجازه نمی دهم که فرزندم در مدرسه تبیه بدنی شود – چرا که هنوز که هنوز است کابوس تبیهاتی که در دوران مدرسه داشتم را به همراه دارم و هیچ وقت از مدیر و ناظم و معلمی که مرا تنبیه بدنی نمود نخواهم گذشت

نظر خود را به اشتراک بگزارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آگهی
آگهی